Рубрики Блоги

Перший трейлер детективного трилера «Дрібниці» / The Little Things з Дензелом Вашингтоном, Рамі Малеком та Джаредом Лето

Опубликовал
Сергій Кулеш

Студія Warner Bros. оприлюднила перший трейлер напруженого детективного трилера «Дрібниці», в якому команда поліцейських займається пошуками серійного вбивці, що тероризує місто.

Події розгортаються у жовтні 1990 року, коли заступника шерифа округа Керн Джо «Діка» Дікона (Дензел Вашингтон) відправляють в Лос-Анджелес для виконання на перший погляд простого завдання зі збору доказів. Натомість його втягують у пошуки серійного вбивці, які очолює сержант Джим Бакстер (Рамі Малек). Вражений поліцейськими інстинктами Діка, він неофіційно просить його про допомогу. Проте, поки вони вистежують вбивцю, Бакстер і не підозрює, що розслідування зачіпає тривожні секрети з минулого Діка, які можуть поставити під загрозу не лише справу.

Режисером картини виступив Джон Лі Генкок («Засновник»), головні ролі зіграли Дензел Вашинґтон (дилогія «Праведник»), Рамі Малек («Богемна рапсодія»), Джаред Лeто («Загін самогубців», «Той, хто біжить по лезу 2049»), Кріс Бауер, Майкл Гаятт, Наталі Моралес та інші.

Онлайн-курс "HR-менеджер" від Laba.
Оновитіть HR-стратегію, оптимізуйте HR-процеси та прокачайте бренд роботодавця.Досвід та особистий фідбек від експертів HR-сфери.Курс схвалено HRCI, містить 80% практики.
Детальніше про навчання

В Україні кінопрокат трилеру «Дрібниці» стартує 4 лютого 2021 року.

Джерело: Warner Bros.

Disqus Comments Loading...