Блоги
Transformers: Dark of the Moon для ios: Коли ціна не відповідає якості
8

Transformers: Dark of the Moon для ios: Коли ціна не відповідає якості

Transformers ios

Традиція розробки гри до виходу фільму це добра традиція ігрових платформ. Ця традиція тепер і на ios. Сьогодні ми будемо говорити про Transformers: Dark of the Moon. Гра з’явилась як раз до початку прокату фільму.

Ігри по ліцензії не завжди є хорошими. І в нашому випадку це ствердження ще раз підтверджується. Сюжет гри певній мірі повторює сюжет фільму та містить спойлери, тому за неї потрібно братись після перегляду оригінального фільму. Грати ми можемо за О. Прайма/ Bumblebee та трохи за іншого трансформера. Суть гри зводиться до рострілу супостатів. При чому розстріл відбувається за допомогою 13 стволів, як до речі можна вдосконалювати, витрачаючи куби енергону, які забувають забрати вороги після своєї смерті , але сенсу від цього мало. Краще за все провести апгрейд самого автобота та його рідного озброєння. Вороги дуже подібні та дуже тупі (деякі мають щит тому їх знищувати потрібно вручну), не кращі і 5 боссів яких ми зустрічаємо в грі. Відрізняються вони хіба що різними атаками. Однакова тут і камера як для звичайного режиму, так і для режиму "автомобіль" який тут просто жахливий. 

 Transformers: Dark of the Moon — типова гра по ліцензії призначена для фанатів.  Ціна в 4,99 вічнозелених фанатів не стримує. Але не фанати віддавши свої кровні не зможуть закрити очі на: жахливу камеру, криву графіку, постійні зависання та вильоти, та не розумну лінійність проходження.

Transformers ios

Transformers ios

Transformers ios

Transformers ios

Transformers ios


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: