Рубрики Новости

Дослідження: З яких країн в Україну ввозять найбільше вживаних автомобілів

Опубликовал
Сергій Кулеш

Сервіс carVertical зробив дослідження українського ринку імпортних вживаних автомобілів, яке базується на інформації про ті автомобілі, які були перевірені через платформу протягом останніх 2 років. У таких звітах можна побачити дати реєстрації та країни, де машина була зареєстрована раніше.

Отже, перше місце з показником 30,3% займають вживані автомобілі зі Сполучених Штатів Америки. Справа в тому, що більшість американців у разі, якщо машина отримала пошкодження у ДТП, віддають свої автомобілі на аукціонний паркінг, отримуючи грошову компенсацію від страхової компанії, після чого вони купують нові машини. Як правило, українці купують американські вживані автомобілі через вигідну ціну, причому це стосується навіть дорогих моделей.

Друге місце з великим відривом від третього з результатом 23,8% займає Німеччина. Ця країна — європейський лідер поставок вживаних автомобілів до України. Машини німецького походження користуються популярністю за рахунок якості, на яку позитивно впливають наступні чинники: стан доріг, рівень сервісу, якісні робочі рідини. Згідно з останніми тенденціями, вживані автомобілі з Німеччини та США будуть популярні серед українців у найближчі роки завдяки високій якості та дешевизні відповідно.

Онлайн-курс "Проджект-менеджер в ІТ" від Laba.
Навчіться запускати, контролювати й успішно реалізовувати ІТ-проєкти. Пройти весь шлях проєктного управління на реальному кейсі вам допоможе PMD із 19-річним досвідом в ІТ.
Детальніше про курс

Бельгія з показником 7,4% займає третю позицію. Бельгійські вживані автомобілі популярні серед українців через свій гарний стан та якість. На 4-му и 5-му місцях знаходяться Литва (6,5%) і Нідерланди (6,3%) відповідно. Вживані автомобілі з цих країн є дуже дешевими, також вони мають високу якість і швидко доставляються до України. Останнім часом литовські вживані машини стали дорожче, тому Нідерланди незабаром посядуть 4-ту сходинку у цьому рейтингу.

Нижче представлений розширений список з 15 країн, які є найбільшими імпортерами вживаних автомобілів до України:

Зазначимо, що у жовтні українці придбали майже 8 тис. нових легкових автомобілів та 56 тис. уживаних автомобілів з-за кордону.

Джерело: carVertical

Disqus Comments Loading...