Рубрики Новости

Glovo розширив мережу «хмарних кухонь» в Україні, відкривши третій Cook Room у Києві та перший у Дніпрі

Опубликовал
Сергій Кулеш

Сервіс кур’єрської доставки Glovo продовжує розвивати проєкт «хмарних кухонь», відкривши третій Cook Room у Києві в районі Виноградара та перший у центрі Дніпра. Користувачі додатку Glovo у Дніпрі отримали ексклюзивну можливість замовити доставку страв із мережі закладів Kitaika та інших, які до того представлені були лише в Києві.

Ще з 2018 року компанія Glovo запускає «хмарні кухні» під назвою Cook Room. Проєкт передбачає відкриття спеціальних кухонних приміщень, які працюють лише на замовлення з додатку і недоступні гостям для відвідування — лише для персоналу ресторанів та кур’єрів Glovo.

Як запевняє Glovo, Cook Room покращує користувацький досвід за рахунок розширення можливостей для замовлення у додатку, а партнерам дозволяє зростити свій бізнес, створюючи пропозицію там, де є попит, не вкладаючи значні ресурси у відкриття фізичного ресторану. Використовуючи дані про поведінку споживачів у додатку та їхні історії замовлень, компанія Glovo визначає найбільш вигідні для віртуальних брендів локації для розширення через «хмарну кухню». Розширення можливе не лише на локальному рівні, але і на національному, адже партнери сервісу мають можливість пропонувати свої послуги в інших районах та містах, де зазвичай не представлені.

Сервіс Glovo забезпечує локації «хмарних кухонь» базовою інфраструктурою та адміністрацією, яка відповідає за управління приміщенням та передачу замовлень кур’єрам. На стороні партнерів сервісу залишається забезпечення кухні персоналом, сировиною та специфічним кухонним обладнанням.

Курс-професія "Junior Data Analyst" від robot_dreams.
Комплексний курc для всіх, хто хоче опанувати нову професію з нуля.На прикладі реальних датасетів ви розберете кожен етап аналізу даних.
Програма курсу і реєстрація

З 2020 року у Києві працюють два Cook Room у Голосіївському та Шевченківському районах, де сумарно представлені понад 50 ресторанів, серед яких мережі — Kitaika, Menya Musashi, Berliner Döner, Foodz Ukraine та інші. Третій Cook Room у Києві розташований на вулиці Макіївській у районі Виноградара. Кухонне приміщення площею 390 м2 вміщає 20 ресторанних брендів, серед яких — Poke oke, Greenbar cafe, Shanhaiskii kit, Kitaika, Berliner Döner, Viet bar, GRANDFISH, Свіжість та інші. До покриття доставки з «хмарної кухні» увійшли житлові масиви Дорогожичі, Оболонь, Виноградар, включно з ЖК Варшавським та Оболонською набережною.

З 15 січня розпочав роботу четвертий у загальному рахунку і перший у Дніпрі Cook Room від Glovo. Зона доставки «хмарної кухні» на вулиці Яворницького покриває центр міста на правому та лівому березі. Ексклюзивним партнером «хмарної кухні» у Дніпрі стала мережа азійської кухні Kitaika, а також її віртуальні бренди американської кухні – Beyond Burger та Prosto Burger.

Источник: Glovo

Disqus Comments Loading...