Рубрики Новости

Київпастранс підписав з Татра-Юг контракт на постачання 20 нових низькопідлогових трамваїв загальною вартістю 24,9 млн євро

Опубликовал
Володимир Скрипін

КП «Київпастранс» підписав з ТОВ «Татра-Юг» контрактну угоду на постачання 20 нових низькопідлогових трамваїв.

Контракт підписаний за результатами міжнародного тендеру, проведеного за правилами Європейського Інвестиційного Банку в рамках реалізації проєкту «Міський Громадський Транспорт України». Загальна сума контракту — 24,9 млн євро. За умовами контракту, «Татра-Юг» повинна забезпечити постачання рухомого складу у 2021-2022 роках.

«Київпастранс» замовив трисекційні моделі довжиною 27 метрів. В пресрелізі конкретна модель не уточнюється. Судячи з усього, мова йде про модель К-1Т206 з модульною конструкцією — її презентація відбулась восени 2018 року. Водночас не виключено, що об’єктом закупівлі являється старіша модель  К-1М6 — саме такі «Татра-Юг» постачало «Київпастрансу» в рамках попередніх контрактів.

  • «Татра-Юг» — український виробник трамвайних вагонів з 95% локалізацією виробництва в Україні. Головний офіс компанії знаходиться в Одесі, а виробничі потужності — в Дніпрі на базі ДП «ВО ПМЗ ім. Макарова».
Disqus Comments Loading...