Рубрики Новости

«Київстар» пропонує абонентам майже безкоштовно отримати підписку Rozetka Premium на 3 місяці

Опубликовал
Сергій Кулеш

Оператор мобільного зв’язку «Київстар» запропонував своїм абонентам заощадити на доставці з онлайн-магазину Rozetka.ua. Всі абоненти передплати та контракту, у тому числі бізнес-клієнти Київстар, на 3 місяці можуть отримати сервіс Rozetka Premium для безкоштовних доставок з онлайн-магазину — для цього треба підключити акцію «Суперсила від Rozetka».

Звичайна вартість сервісу Rozetka Premium на 3 місяці складає 149 грн, проте абоненти Київстар оплачують на сайті онлайн-магазину лише 3 грн.

Взяти участь в акції можуть абоненти, які вже користуються тарифом з Суперсилою, або перейдуть на нову лінійку тарифних планів. Суперсили у нових тарифах Київстар – це додаткові сервіси, які можна вибрати для доповнення основного пакета послуг у тарифі в залежності від потреб кожного абонента. До них увійшли, наприклад, Домашній Інтернет та Київстар ТБ, додаткові 5 Гб мобільного інтернету та 100 хвилин на інші мережі та багато інших. Скористатись Суперсилою від ROZETKA Premium можливо навіть у разі якщо абонент вже підключив основні діючі Суперсили в вашому тарифі.

Обрати Суперсилу ROZETKA Premium можна в додатку Мій Київстар, зателефонувавши на короткий номер 500 або ввівши код *500*3#. Після її активації на номер абонента надійде SMS-повідомлення з персональним промокодом на знижку для оформлення сервісу Rozetka Premium на сайті онлайн-магазину.

Курс-професія "Дизайнер інтер'єрів" від Skvot.
Велика практична програма для всіх, хто хоче засвоїти професію дизайнера інтер'єрів і заробляти на реальних проєктах відразу після курсу. Досвідом та інсайтами діляться одразу три лектори.
Програма курсу

Промокод можна отримати з 23 листопада 2021 року по 31 грудня 2021 року включно, а скористатися ним можна до 15 січня 2022 року включно.

Джерело: Київстар

Disqus Comments Loading...