Рубрики Новости

«Київстар» збільшив покриття 4G-мережі в 402 населених пунктах Волинської та Житомирської областей

Опубликовал
Вадим Карпусь

Оператор стільникового зв’язку «Київстар» повідомив про збільшення покриття 4G-мережі у Волинській та Житомирській областях України. В цих регіонах доступ до більш ефективної технології зв’язку отримали мешканці ще 402 населених пунктів.

Зокрема, на Житомирщині швидкісний мобільний інтернет з’явився в Андріївці, Більківцях, Замисловичах, Калинівці, Коростишеві, Лебедівці, Немирівці. А на Волині – в  Борохові, Володимир-Волинському, Городищі, Доманові, Любешеві, Ружині та інших населених пунктах. Щоб абоненти в цих містах та селах могли користуватись мобільним зв’язком четвертого покоління, «Київстар» активував технологію LTE900 на 98 базових станціях.

Як запевняє пресслужба оператора, «Київстар» вже забезпечив можливість доступу до 4G-зв’язку приблизно для 87% населення України. У 2021 році оператор планує збільшити покриття 4G-мережі таким чином, щоб швидкісний мобільний інтернет був доступний для 90% населення країни.

Мобільні оператори пришвидшили розвиток 4G-зв’язку завдяки використанню радіочастот в діапазоні 900 МГц, який є критичним для покриття найвіддаленіших куточків та автошляхів країни. Це стало можливим завдяки рефармінгу (обміну) радіочастотами відповідного діапазону. Базові станції цього діапазону забезпечують найбільший радіус дії, що дозволяє забезпечити зв’язок за межами населених пунктів.

Disqus Comments Loading...