Рубрики Новости

Клієнти «Укрпошти» тепер можуть оплачувати відправку посилок онлайн — зі знижкою

Опубликовал
Владимир Скрипин

З 1 лютого клієнти «Укрпошти» можуть оплатити вартість доставки посилок онлайн на офіційному сайті компанії в «Особистому кабінеті».

Нова послуга буде корисна насамперед тим, хто відправляє кілька відправлень за раз — після оформлення відправлення й сплати послуг з доставки онлайн, залишається всього лише віднести посилки до відділення і вказати номер ШКІ (штрихкодовий ідентифікатор). Це дозволить не тільки суттєво скоротити час перебування в операційному залі, а ще й зекономити — для клієнтів, що оформлюють відправлення онлайн в особистому кабінеті або за допомогою АРІ діє знижка 5% на внутрішні відправлення і 3-15% на міжнародні.

Нова послуга діє для оформлення відправлень онлайн на внутрішні: «Укрпошта Стандарт», «Укрпошта Експрес» та міжнародні відправлення: «Дрібний пакет рекомендований», «Посилка» та «EMS».

Оплата за відправлення онлайн стягується у два етапи. Спочатку на картковому рахунку клієнта блокується вартість пересилання відправлення при оформленні у «Особистому кабінеті». А у відділенні під час передачі посилки до пересилання адресатові, здійснюється списання з карткового рахунку клієнта «Особистого кабінету» уточненої вартості пересилання відправлень. Відповідно, в «Особистому кабінеті» статус «попередня оплата» змінюється на «оплачено».

Нещодавно «Укрпошта» здолала позначку 1 млрд грн по карткових операціях за місяць, а також анонсувала закупівлю 17 тисяч банківських терміналів і випуск картки Укрпошта Банку.

Disqus Comments Loading...