Рубрики Новости

КМДА: З понеділка 22 листопада в столичних школах відновлюється очне навчання для учнів усіх класів

Опубликовал
Сергій Кулеш

Комісія з надзвичайних ситуації міста ухвалила рішення з наступного понеділка, 22 листопада 2021 року, відновити очне навчання в столичних школах для учнів усіх класів.

«Зважаючи на динаміку зниження кількості госпіталізацій та відсотка завантаженості ліжок із киснем у медзакладах столиці, Комісія з надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про повернення за парти учнів усіх класів столичних шкіл. Очне навчання відновлять із понеділка, 22 листопада. Таке рішення ухвалили, спираючись на рекомендації фахівців, – медиків, вірусологів.

Тим не менш, я хотів би звернутися до всіх мешканців столиці. Ситуація з розповсюдженням вірусу – складна. І показники захворюваності по Україні, на жаль, – досі високі. Багато регіонів, і Київ зокрема, залишаються в «червоній» зоні. Тому я закликаю всіх дотримуватися ключових протиепідемічних правил! Вакцинуватися. Бо загроза стрімкого поширення вірусу не минула. Потрібно бути дуже обережними і свідомими», – наголосив Віталій Кличко.

У свою чергу заступник голови КМДА Валентин Мондриївський підкреслив, що всі школи готові з 22 листопада прийняти учнів та поновити очний навчальний процес. Він нагадав, що навчання у столичних школах не припинялося і після осінніх канікул тривало у дистанційному режимі — такий формат ще з минулих локдаунів відпрацьований і власне педагогами, і школярами, і їхніми батьками. Наразі в Києві вакциновані більше 95% освітян.

Мер Києва Віталій Кличко також повідомив, що за минулу добу у столиці виявили 1609 хворих на коронавірус, 62 людини померли.

Онлайн-курс "PR Basis" від Skvot.
Дізнайся нюанси різних сфер і обрери свою.Як результат — матимеш стратегію бренду у своєму портфоліо та зможеш стартувати в піарі. Інсайтами ділиться лекторка, яка має 9+ років досвіду.
Детальніше про курс

«1609 підтверджених випадків захворювання на коронавірус за добу в столиці. 62 людини померли. Всього за період пандемії в Києві 7008 летальних випадків від вірусу. Підтверджених випадків захворювання на сьогодні – 282397», – повідомив Віталій Кличко.

Захворіли минулої доби: 900 жінок віком від 18 до 97 років та 619 чоловіків віком від 18 до 91 року. А також 38 дівчаток від 1 до 17 років і 52 хлопчики від 4 місяців до 17 років. еред тих, хто померли: 32 жінки від 55 до 88 років, 30 чоловіків від 39 до 85 років.

«Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі – 323, у Дніпровському – 228 та в Деснянському районі – 172 випадки», – зазначив Віталій Кличко.

До лікарень столиці госпіталізували 153 хворих на коронавірус та 226 осіб із підозрою на COVID-19 та пневмоніями. Одужали минулої доби 980 людей. Загалом коронавірус подолали 241557 мешканців столиці.

Джерело: КМДА

Disqus Comments Loading...
Поделитесь в соцсетях
Опубликовал
Сергій Кулеш