Рубрики Новости

lifecell запустив новий тариф «Гнучкий Лайф», що підлаштовується під потреби абонента (5 пакетів з 250 хв або 6 ГБ)

Опубликовал
Сергій Кулеш

Мобільний оператор lifecell запустив новий тариф «Гнучкий Лайф», який підлаштовується під потреби абонента. Особливість тарифного плану полягає в тому, що він містить 5 пакетів, які підключаються залежно від того, які послуги абонент використовує найактивніше.

Кожен пакет містить або 250 хвилин на всі мобільні номери, або 6 ГБ інтернету. Якщо користувач уже виговорив 250 хвилин і продовжує здійснювати дзвінки, то наступний пакет буде також конвертовано в 250 хвилин. Так само з гігабайтами мобільного інтернету: якщо абонент здійснює багато голосових дзвінків, то «Гнучкий Лайф» може перетворитися на 1250 хвилин на всі мобільні номери по Україні. Після використання цих хвилин надається безліміт на номери lifecell.

Якщо абонент користується переважно мобільним інтернетом, то він отримає до 30 ГБ трафіку. Варто також зазначити, що трафік на користування соціальними мережами є безлімітним, тобто в ці 30 ГБ не входить.

Онлайн-курс "Business English" від Laba.
Вивчіть базу граматики, лексики та вокабуляру.Використовуйте англійську в спонтанній розмові з колегами та клієнтами.Прокачайте її до впевненого В1 — для розвитку кар’єри в бізнесі.
Приєднатись до курсу

«Створюючи цей пакет послуг, ми зважали на те, що потреби абонентів можуть змінюватися щомісяця. Наприклад, якщо цього місяця я планую працювати з дому, то мені може знадобитися більше хвилин для розмов із колегами та менше мобільного інтернету, бо маю домашній Wi-Fi.

А вже наступного місяця я збираюся піти у відпустку та перебуватиму за містом. Там мені може знадобитися більше мобільного інтернету та менше голосових дзвінків. Водночас я не хочу щомісяця вибирати новий пакет послуг.

Я хочу, щоб пакет послуг мого мобільного оператора змінювався автоматично, підлаштовуючись під мої потреби. Тож ми впевнені, що винайшли майже ідеальний “гнучкий” тариф», — коментує Вадим Приходько, керівник департаменту маркетингу lifecell.

Можливі варіанти використання тарифу «Гнучкий Лайф»:

Варіанти використання Для інтернету, ГБ Для дзвінків та інтернету Для дзвінків та інтернету Для дзвінків та інтернету Для дзвінків та інтернету Для дзвінків
1 6 250 хв. 250 хв. 250 хв. 250 хв. 250 хв.
2 6 6 ГБ 250 хв. 250 хв. 250 хв. 250 хв.
3 6 6 ГБ 6 ГБ 250 хв. 250 хв. 250 хв.
4 6 6 ГБ 6 ГБ 6 ГБ 250 хв. 250 хв.
5 6 6 ГБ 6 ГБ 6 ГБ 6 ГБ 250 хв.
Загальний пакет послуг 30 250 хв. і 24 ГБ 500 хв. і 18 ГБ 750 хв. і 12 ГБ 1000 хв. і 6 ГБ 1250 хв.

 

Отже, 4-тижневий пакет послуг «Гнучкий Лайф» пропонує:

  • до 30 ГБ мобільного інтернету або до 1250 хв. на всі мобільні номери по Україні (зокрема lifecell) залежно від того, якими послугами користується абонент;
  • безліміт на lifecell після використання хвилин на всі мобільні номери по Україні;
  • безлімітний трафік на Facebook, Instagram і Twitter;
  • безкоштовну роздачу мобільного інтернету через точку доступу на пристрої.

Вартість тарифу «Гнучкий Лайф»:

  • для нових абонентів lifecell становить 140 грн,
  • для зареєстрованих абонентів — 120 грн,
  • для абонентів, які перенесли свій номер до lifecell — 100 грн.

У регіонах доступний вигідніший варіант тарифу — «Гнучкий Лайф. Регіон». Його вартість для нових абонентів lifecell становить 100 грн, для зареєстрованих абонентів — 90 грн, а для тих абонентів, які перенесли свій номер до lifecell — 80 грн.

Для того щоб підключитися до тарифу «Гнучкий Лайф», новим абонентам lifecell потрібно купити стартовий пакет «Універсальний» в магазині lifecell або інтернет-магазині lifecell і активувати SIM-карту. Для цього потрібно зателефонувати на будь-який український номер або відвідати будь-яку інтернет-сторінку. Далі абонент може підключити тарифний план «Гнучкий Лайф» з допомогою консультанта у магазині lifecell або самостійно, вибравши зручний канал самообслуговування: персональний кабінет на my.lifecell.ua, код *141#, на сторінці s.lifecell.ua/sp, за допомогою дзвінка на номер 5433.

Абоненти lifecell можуть перейти на тариф «Гнучкий Лайф» або «Гнучкий Лайф. Регіон» з будь-якого іншого тарифу.

Джерело: lifecell

Disqus Comments Loading...