Рубрики Новости

lifecell запустив тариф «Смарт Лайф Феномен» з пакетом послуг (20 ГБ / 750 хвилин) на 365 днів за 150 грн

Опубликовал
Сергій Кулеш

Мобільний оператор lifecell презентував акційний тарифний план «Смарт Лайф Феномен». Основна перевага цієї пропозиції в тому, що абонент отримує свободу вільно розпоряджатися хвилинами і гігабайтами в рамках пакету протягом року.

Акційний тариф «Смарт Лайф Феномен» містить 20 ГБ інтернету та 750 хвилин на всі мобільні мережі по Україні (в тому числі lifecell), пакет послуг надається на 365 днів. Абонент може користуватися залишком послуг, який не «згорає» на рахунку, аж поки не буде використано всі хвилини та гігабайти у пакеті.

Індивідуальні абоненти lifecell можуть перейти на «Смарт Лайф Феномен» за 50 грн, набравши комбінацію *439#. Нові абоненти зможуть підключити цей тариф, придбавши в роздрібних мережах стартовий пакет «Смарт Лайф» або «Універсальний». Вартість пакету послуг за тарифом становить 150 грн. Для персоніфікованих/зареєстрованих абонентів – вартість 130 грн, а для абонентів, які переходять до lifecell від інших операторів (MNP-абонентів), ― 100 грн.

Онлайн-курс "2D Animation" від Skvot.
Покроково та з фідбеком від лекторки увійдіть у 2D-анімацію через вивчення софтів, інструментів та створення кейсу у портфоліо.
Програма курсу та реєстрація

Акційний тариф діє до 29 березня 2022 року. По завершенню терміну всі абоненти, які підключать «Смарт Лайф Феномен», будуть переведені на тариф «Смарт Лайф». Пакет послуг на 365 днів буде збережено за ними до повного його використання або до закінчення періоду його дії, залежно від того, яка з подій настане раніше.

«Головна перевага тарифу «Смарт Лайф Феномен» полягає в тому, що на відміну від більшості тарифних планів, які представлено на ринку, залишок на рахунку абонента не зникає за чотири тижні чи місяць, а залишається до повного вичерпання протягом року. Тобто абонент може використовувати гігабайти і хвилини у пакеті протягом місяця, двох, трьох тощо, в залежності від своїх потреб», ― коментує Вадим Приходько, керівник департаменту маркетингу lifecell.

Детальніше про тариф «Смарт Лайф Феномен» можна дізнатися за наступним посиланням.

Джерело: lifecell 

Disqus Comments Loading...