Новости Новости 29.03.2021 в 12:10

Мінцифра анонсувала «‎Статичний QR» для бізнесу — легкий та простий обмін цифровими документами через Дію

https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Про новий сервіс під назвою «‎Статичний QR», яка дозволить українцям легко та безпечно обмінюватись персональними даними з різними закладами для отримання послуг, розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі.

Курс
Excel для бізнесу
Весь функціонал Excel на просунутому рівні. Без сліз
Без сліз? Хочу!
pic

Нова послуга, яка стане складовою мобільного застосунку Дія, покликана дати українцям простий та зручний спосіб одержання послуг там, де для цього потрібно надавати копії своїх документів. Ідея полягає в тому, щоб бізнес і споживачі обмінювались цифровими версіями документів через Дію, використовуючи систему на базі QR-кодів.

«Будь-який підприємець зможе створити QR-код, розмістити його на зручному місці. Клієнт, навівши на нього [камеру смартфону — прим.ред.], отримає сповіщення з проханням підтвердити передачу цифрової копії документа. Підтвердивши політику конфіденційності в один клік, адміністратор отримає на пошту цифрову копію документа. Не потрібно нічого ксерокопіювати, фотографувати, переписувати. Це буде новий етап розвитку цифрових документів у країні, яка стане першою у світі, де електронний паспорт буде прирівняний до звичайного».

Михайло Федоров,

міністр цифрової трансформації України

Послуга «‎Статичний QR» стане частиною наступного великого оновлення Дії, яке презентують на майбутній презентації Diia Summit. Разом з нею очікується анонс ще декількох важливих послуг, в тому числі послуги зміни місця реєстрації онлайн та електронного підписа Дія ID. Також днями Мінцифра обіцяла що до кінця цієї весни у Дії можна буде подати декларацію та сплатити податки для ФОП.


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: