Рубрики Новости

Наприкінці січня щеплені бустерною дозою українці зможуть отримати COVID-сертифікат та міжнародне свідоцтво про вакцинацію: діятимуть 270 днів

Опубликовал
Тетяна Нечет

COVID-сертифікат для щеплених бустерною дозою від коронавірусної хвороби з’явиться наприкінці січня. Доти усі, хто вакцинувалися бустером, зможуть користуватися «зеленим» сертифікатом про повну вакцинацію. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

«Щоб отримати новий цифровий документ, достатньо надіслати запит на порталі чи у застосунку Дія не раніше останніх чисел січня, звісно, вже після самого щеплення», — йдеться у повідомленні.

Порядок генерації таких сертифікатів ідентичний отриманню COVID-сертифікатів на підставі одужання чи вакцинації. Крім COVID-сертифікату, українці, які отримали бустер, зможуть отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Його можна одержати за місцем щеплення чи у сімейного лікаря. Термін дії обох документів — 270 днів.

Нагадаємо, з 5 січня в Україні дозволили бустерну дозу протиковідної вакцини для людей віком від 60 років. Перевагу надаватимуть м-РНК-препартам Moderna або Comirnaty/Pfizer.

Онлайн-курс "Нотації BPMN" від Laba.
Опануйте мову BPMN для візуалізації бізнес-процесів, щоб впорядкувати хаос у них.Після курсу ви точно знатимете, що саме обрати для розв’язання завдань вашого бізнесу.
Дізнатись більше

Від початку вакцинальної кампанії і станом на 4 січня 2022 року загалом щеплено 14 748 324 людини, з них отримали першу дозу – 14 748 322, дві дози – 13 835 698, додаткову дозу – 4 756, бустерну – 7 556 людей. Проведено 28 596 332 щеплення.

Disqus Comments Loading...
Поделитесь в соцсетях
Опубликовал
Тетяна Нечет