Рубрики Новости

«Нова пошта» почала доставляти товари з онлайн-магазинів Італії

Опубликовал
Вадим Карпусь

Компанія «Нова пошта Глобал» запустила послугу доставки з онлайн-магазинів вже сьомої країни – Італії. Тепер у клієнтів з’явилася можливість замовляти італійські товари безпосередньо через платформу NP Shopping. В Італії найчастіше купують модний одяг, білизну, якісне взуття та аксесуари.

На доставку з Італії діє спеціальний тариф. Він проявляється в тому, що чим більша вага посилки, тим менша вартість доставки кожного окремого кілограму вантажу:

  • 0-1 кг – від 5$,
  • 1-5 кг – від 4$,
  • 5-30 кг – від 3,50$.

Щоб розрахувати кінцеву вартість доставки, можна скористатись спеціальним калькулятором на сайті NP Shopping.

Що замовити товар в італійських онлайн-магазинах з доставкою в Україну, необхідно виконати наступні дії:

  1. Зареєструйтесь на платформі NP Shopping. В особистому кабінеті користувач знайде свою адресу для шопінгу в Італії та інших країнах.
  2. Обрати інтернет-магазин, замовити товар онлайн та вказати в адресному рядку доставки італійську адресу з особистого кабінету.
  3. Після цього в особистому кабінеті NP Shopping потрібно зареєструвати трекінг-номер, який надасть інтернет-магазин, та обрати будь-яке відділення «Нової пошти», поштомат або адресну доставку кур’єром.

Каталог інтернет-магазинів, докладна інструкція щодо оформлення замовлення та інша корисна інформація про сервіс доступні на сайті www.npshopping.com.

Disqus Comments Loading...