Рубрики Новости

«Нова пошта» розповіла про зміни у тарифікації з 2022 року — доставка документів за 40 грн, доставка до поштомату за 35 грн та спрощення тарифних зон

Опубликовал
Владимир Скрипин

«Нова пошта» анонсувала низку оновлень у тарифікації з 2022 року.  У компанії вирішили продовжити акційний тариф на доставку у поштомати, ввели новий тариф для доставки документів та спростили тарифні зони, щоб клієнтам було легше орієнтуватися у вартості доставки.

У «Новій пошті» виокремлюють п’ять оновлень, які мають потішити клієнтів:

 • Нова послуга з доставки документів за 40 гривень. Ціна буде фіксованою на весь рік, а до її вартості вже включено фірмовий картонний конверт.
 • Збереження акційного тарифу на доставку до поштоматів за 35 гривень, а також післяплату без комісії на перший квартал 2022 року. З 1 квітня вартість доставки до поштомату складатиме 45 гривень незалежно від географічного спрямування та ваги відправлення по всій території України.
 • Тариф за доставку, коли покупці одразу після огляду у відділенні хочуть
  повернути посилку з невідповідним товаром. З 2022 року вартість послуги складе 15 гривень за посилку вагою до 30 кг.
 • Спрощення тарифних зон — з 2022 року вартість доставки розраховуватиметься залежно від пунктів призначення за трьома тарифними зонами:
  • по місту та його передмістю
  • між містами України
  • з/в селище міського типу чи село
 • При доставці в межах міста та його передмістя вводиться три тарифи за вагою посилок: маленька — до 2 кг, середня — до 10 кг та велика — до 30 кг. Вартість посилок популярних габаритів стане доступнішою, запевняють у компанії (посилки до 2 кг коштуватимуть 40 замість 45 гривень, а посилки вагою до 30 кг — 80 замість 100 гривень. Також у ціну вже входитиме комісія за оголошену вартість до 1000 гривень, незалежно куди буде доставлена посилка — до відділення або поштомату.

«Нова пошта» також змінює тарифікацію на доставку та забір посилок кур’єром з адреси — зникне прив’язка до ваги. За будь-яку посилку до 30 кг буде фіксована вартість +30 гривень, а для відправлень понад 30 кг — +90 грн за кожні 100 кг, і тарифікація йде вже як вантажу.

Нові тарифи «Нової пошти», які набудуть чинності з 01.01.2022 р.

Також доставка кожної посилки в експрес-накладній з кількома місцями почне тарифікуватиметься по-новому. Оцінюватиметься кожна посилка за окремим тарифом: посилка з максимальною вагою — за базовим тарифом, решта — за зниженим.

Актуальні базові тарифи «Нової пошти»

Нові тарифи «Нової пошти» набудуть чинності з 01.01.2022 р.

Disqus Comments Loading...