Рубрики Новости

OSBB Online, ComeBack Mobility та ін.: УФС оголосив 5 стартапів-переможців 20-го Pitch Day, які отримають $125 тис. грантiв

Опубликовал
Сергій Кулеш

Український фонд стартапів провів 20-ий пітч, на якому 11 стартапів презентували свої ідеї. На засіданні Наглядової ради Фонду було прийнято рішення профінансувати п’ять з них на сумму $25,000 кожен.

Стартапи-переможці на етапі pre-seed:

  • OSBB Online. Комплексне рішення  для управління багатоквартирними будинками та комфортного життя мешканців (Київ).
  • ComeBack Mobility. Розумні сенсори для милиць для контролю навантаження після захворювань та ушкоджень нижніх кінцівок (Дніпро).
  • obimy. Сервіс та додаток для невербальної комунікації (Київ).
  • LineBar. Мультифункціональна технологія будівельного 3D друку, яка дозволяє будувати елементи будівель декількома матеріалами одночасно та безпосередньо на будівельному майданчику (Київ).
  • MindSelf. Мобільний інструмент психологічної самопомочі для побудови стресостійкості, підвищення ментального здоров’я та усвідомленості, покращення уваги (Київ).

Основними критеріями оцінки проєктів є команда, ринок, доцільність фінансування, ідея, стратегія розвитку.

Нагадаємо, що Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed), з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

Джерело: УФС

Disqus Comments Loading...