Новости

«‎ПриватБанк» ‎знижує тарифи на еквайринг до 1,8%

«‎ПриватБанк» ‎знижує тарифи на еквайринг до 1,8%

«‎ПриватБанк» встановив з 15 січня 2022 року для бізнес-клієнтів єдиний базовий розмір комісії за послуги еквайрингу у торговельних точках (приймання платежів за банківськими картками) у розмірі 1,8%. Такий тариф діятиме як для нових, так і для наявних клієнтів банку.

Варто зазначити, що мова йде про тариф наземного еквайрингу, який раніше в залежності від типу клієнта та обсягів операцій становив від 2% до 2,4%. «‎ПриватБанк» знижує тарифи в тому ж обсязі, що і міжнародні платіжні системи зменшують ставки інтерчейндж. Детальніше про поступове зниження граничних ставок інтерчейндж в Україні — в окремому дописі на сайті.

У «‎ПриватБанку» уточнили, що єдиний тариф 1,8% діятиме автоматично для всіх, хто приєднається до послуг еквайрингу після 15 січня. Водночас наявні партнери мережі #cahless «‎ПриватБанку» найближчим часом отримають e-mail повідомлення про зниження тарифів з інструкцією щодо підписання анкети з новими тарифами у розділі Електронний документооборот системи «Приват24 для Бізнесу».

Щодо економії, у 2021 році українці оплатили через мережу торгових терміналів «‎ПриватБанку» покупок на 470 млрд грн (0,2% від цієї суми і є економія для бізнесу).

Курс
QA вечірній
Навчайтесь безоплатно, заробляйте від $700 на старті кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA вечірній

Наприкінці 2021 року «ПриватБанк» та Visa спільно запустили в Україні послугу «Термінал», що перетворює Android-смартфони з NFC на POS-термінал. Також «‎ПриватБанк» розробив нову технологію безконтактної оплати за NFC-мітками для мікробізнесу.

«ПриватБанк» запускає в Україні нову технологію безконтактної оплати за NFC-мітками


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: