Рубрики Новости

У київському метро через збій зламалась безконтактна оплата — банківською карткою та мобільними додатками проїзд не оплатити [Оновлено: оплату полагодили]

Опубликовал
Володимир Скрипін

В метро Києва 24 червня стався збій в системі оплати, який відключив безконтактну оплату. Наразі тимчасово недоступні оплати проїзду банківською карткою та мобільними додатками Apple Pay та Google Pay. Доступними залишаються два інші способи — електронний квиток та разовий QR-квиток.

Оновлено [17:31]: КП «Київський метрополітен» повідомило про відновлення роботи системи оплати. Таким чином, безконтактна оплата не працювала близько трьох годин. Пасажирам, у яких не пройшла оплата, радять заповнити спеціальну онлайн-форму для перевірки транзакції

Пресслужба київського метро повідомила, що фахівці усувають причини технічного збою і найближчим часом система повернеться до звичного (повноцінного) режиму роботи. В КП «Київський метрополітен» обіцяють додатково повідомити про відновлення роботи системи оплати.

Курс Digital Marketing від Mate academy.
На курсі ви навчитесь запускати рекламу в кабінтеах Facebook/Instagram та Google. Ви також познайомитися з SEO та Email marketing. Це ті навики які найчастіше просять ІТ компанії від Junior Marketers. А ми вас не лише навчимо, а й працевлаштуємо!
Дізнатися більше про курс

Чим саме спричинені чергові неполадки в роботі не уточнюється. Але можна загадати, що схожі збої спостерігались вже неодноразово у попередні роки.

Disqus Comments Loading...