Рубрики Новости

У лютому в наземному транспорті Києва з’явиться оплата банківськими картками – поки що у тестовому режимі

Опубликовал
Вадим Карпусь

Як повідомив керівник цифрової трансформації Києва та заступник голови КМДА Петро Оленич, вже в лютому в столиці планується запустити оплату банківськими картками в наземному транспорті.

Спочатку система буде працювати у тестовому режимі на декількох маршрутах комунального наземного транспорту. Перелік маршрутів поки що не повідомляється. Поки що оплатити проїзд напряму банківською карткою можна лише в метро Києва.

Як зазначив Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Олег Половинко, пів року тому Київ повністю відмовився від паперових талонів у муніципальному транспорті. За 6 місяців пасажирами метро та наземного транспорту було придбано 140 мільйонів е-квитків, а у додатку «Київ Цифровий» згенеровано 11 млн QR-квитків.

За результатами 6 місяців експлуатації е-квитка було зібрано наступні статистичні дані:

Курс Full-stack розробки від Mate academy.
Станьте Full-stack розробником з нуля. Mate academy дає комплексні знання і навички для розробки повноцінних веб-рішень — від візуальної частини до серверної логіки. Ви освоїте технології, щоб створити власний проєкт від а до я — без допомоги інших.
Ознайомитися з курсом
  • 70% пасажирів використовують транспортну карту для оплати проїзду;
  • В метро оплатили поїздку 94,5 млн разів;
  • В наземному транспорті оплатили поїздку 45 млн разів.

«Е-квиток — важливий елемент цифрової трансформації Києва. Місто отримало прозору систему оплати та облік реального пасажиропотоку, а кияни — зручний сервіс, який продовжуємо вдосконалювати», — заявив Петро Оленич.

Disqus Comments Loading...