Рубрики Новости

У жовтні українці придбали 934 електромобілів (+42%), з початку року в країні було зареєстровано 7 тис. електромобілів

Опубликовал
Сергій Кулеш

В жовтні український автопарк поповнили 934 авто на акумуляторних джерелах живлення (BEV), що на 42% більше, ніж роком раніше, повідомляє «Укравтопром». На тлі загального зростання попиту на електромобілі відбувається збільшення інтересу покупців до нових машин. Якщо торік частка нових авто у реєстраціях BEV становила 11%, то у жовтні поточного року — вже 17%.

Найпопулярнішим в країні легковим електрокаром залишається Nissan Leaf. За місяць українську реєстрацію отримали 173 авто цієї моделі. Другий результат продемонструвала Tesla Model 3, в її заліку 119 реєстрацій. На третьому місці Renault Zoe – 45 машин.

Топ-5 вживаних електромобілів

  1. Nissan Leaf — 173 шт.
  2. Tesla Model 3 — 119 шт.
  3. Renault Zoe — 45 шт.
  4. Volkswagen e-Golf – 44 шт.
  5. Chevrolet Bolt – 42 шт.

Четвертим за популярністю став електромобіль Volkswagen e-Golf – 44 шт. Замикає ТОП-5 жовтневого ринку легкових електромобілів Chevrolet Bolt – 42 шт. З 51 од. комерційних електромобілів, що отримали в минулому місяці українські номери, 44 шт. були моделі Renault Kangoo Z.E.

Курс Frontend розробки від Mate academy.
Front-end розробник одна з найзатребуваніших професій на IT ринку. У Mate academy ми навчимо вас розробляти візуально привабливі та зручні інтерфейси. Після курсу ви зможете створювати вебсайти і застосунки, що вразять і користувачів, і роботодавців.
Дізнатися більше про курс

Найпопулярнішою моделлю на ринку нових електромобілів є Nissan Leaf. З січня по жовтень українці придбали 96 нових Ліфів. На другому місці Audi E-Tron з результатом – 90 шт. Також у трійку лідерів ринку нових електромобілів потрапив Mercedes-Benz EQC, який обрали 82 покупці.

Топ-3 нових електромобілів

  1. Nissan Leaf — 96 шт.
  2. Audi E-Tron — 90 шт.
  3. Mercedes-Benz EQC — 82 шт.

Всього з початку року першу реєстрацію в Україні пройшли 7 тис. од. автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення, що на 11% більше, ніж за аналогічний період 2020 року. Частка нової техніки в цій кількості склала майже 13%. У жовтні українці також придбали майже 8 тис. нових легкових автомобілів та 56 тис. уживаних автомобілів з-за кордону.

Джерело: Укравтопром

Disqus Comments Loading...