Український фонд стартапів (УФС) провів черговий Pitch Day, на якому свої ідеї презентували 11 команд. На засіданні наглядової ради УФС було прийнято рішення профінансувати п’ять з них на загальну суму у розмірі $125 тис. А тепер докладніше про переможців:
Використовується для внутрішніх зустрічей віддалених команд, у продажах, customer discovery тощо. Програма працює за допомогою штучного інтелекту: технології speech-to-text та NLP, підтримуємо англійську, іспанську, португальську, німецьку, французьку мови» — зазначили розробники.
Продукт складається з апаратного модуля і мобільного застосунку. Модуль монтується в рульову колонку велосипеда (повністю невидимий ззовні), а застосунок відображає необхідну інформацію та забезпечує зручне керування системою.
Якщо хтось чіпатиме велосипед без відома власника, той отримає push-сповіщення на смартфон. У випадку крадіжки, передбачена спрощена система повернення велосипеда завдяки інтеграції з поліцією. Окрім цього, система має функції велокомп’ютера та зручну синхронізацію зі Strava.
Голосові боти використовується для лідогенерації, продажів, повернення клієнтів, збору зворотного зв’язку та проведення NPS-опитувань. Вони працюють як на вхідну, так і на вихідну лінію, допомагають швидко опрацьовувати великі клієнтські бази, а також економити маркетинговий бюджет та бюджет на оплату праці.
AdMarket вирішує проблеми ринку традиційної реклами. Він надає онлайн доступ до багатьох каналів комунікації та містить інформацію про наявність та характеристики різних площин.
Можна створити й оплатити рекламну кампанію за лічені хвилини. Можна також візуалізувати рекламні кампанії на карті, й отримати репорти зі всіма ключовими показниками вибраних площин.
Платформа має консиліум спеціалістів, наприклад психолог+психіатр+ невролог в одному місці. Є можливість 20-ти хвилинної безкоштовної зустрічі-знайомства, щоб обрати свого спеціаліста. Для психологів — це зручна та гнучка технічна кладова. Можливість мати все в одному місці: від запису клієнта і консультацій домашнього завдання.
Зазначимо, що Український фонд стартапів є державним фондом, започаткованим за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях, з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.
Джерело: УФС