Рубрики Новости

Україна з 26 травня припиняє авіасполучення з Білоруссю

Опубликовал
Володимир Скрипін

Рішення щодо припинення авіасполучення з Білоруссю ухвалили на позачерговому засіданні 25 травня, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму телеграм каналі.

Рішення почне діяти з 00 год. 00 хв 26 травня, а Мінінфраструктури, Державіаслужбі та ДП «Украерорух» доручено вжити необхідних заходів для виконання. Так уряд відреагував на примусову посадку у Білорусі літака Ryanair.

Українським авіакомпаніям та літакам заборонятиметься виконувати польоти в повітряному просторі Республіки Білорусь. Держприкордонслужба також отримала доручення припинити оформлення пасажирів, які прямують з Білорусі або в Білорусь у митних пунктах аеропортів.

«Ситуація з примусовою посадкою літака компанії Ryanair у Мінську є порушенням Конвенції про міжнародну цивільну авіацію. Рішення нашого Уряду спрямоване на забезпечення безпеки польотів і пасажирів»

Денис Шмигаль

прем’єр-міністр України

Курс QA Manual (Тестування ПЗ мануальне) від Powercode academy.
Навчіться знаходити помилки та контролювати якість сайтів та додатків.
Записатися на курс

Раніше рішення про заборону польотів до і з Білорусі ухвалила Литва. Водночас лідери країн ЄС 24 травня ухвалили політичне рішення заборонити прольоти літаків із країн ЄС над Білоруссю й припинити авіасполучення білоруських авіакомпаній із територією Євросоюзу (це рішення ще має затвердити Рада ЄС).

Disqus Comments Loading...