В Україні почалися продажі iPhone 13 (першу партію вже майже розкупили) та відкрилися попередні продажі Watch Series 7 — від 14 999 грн

Опубликовал
Володимир Скрипін

15 жовтня в Україні стартували офіційні продажі iPhone 13, але майже всю першу партію (з 8 тис.?) розкупили ще на етапі попередніх замовлень (відчувається, що тепер на iPhone можна заробити швидше), які відкрилися тиждень тому, то ж наразі в офіційних продавців пропозицій майже не лишилось (за винятком декількох самих доступних моделей). Одночасно відкрилися попередні продажі смартгодинників Watch Series 7, які анонсували разом з iPhone 13 та сьогодні надходять у вільний продаж по всьому світу. Вільні продажі Watch Series 7 в Україні почнуться за тиждень — 22 жовтня.

Наразі Apple Watch Series 7 вже можна попередньо замовити у багатьох українських ритейлерів, які офіційно продають техніку Apple. На український ринок буде постачатись тільки GPS варіант базової (спортивної) версії смартгодинника з ремінцем зі фтореластомеру — попри нещодавні чутки по впровадження підтримки eSIM на Apple Watch, поки цього не сталось. На вибір є декілька варіантів кольору (червоний, синій, зелений, чорний та білий) та версія Nike.

Ціни на Apple Watch Series 7 в Україні

  • 14 999 грн за версію 41 мм та 15 999 грн за 45 мм.

Watch Series 7 відрізняються збільшеним екраном з вузькими рамками, товстішим склом, посиленим захистом від пилу, пришвидшеною зарядкою та низкою менш суттєвих покращень. Докладніше про смартгодинник Watch Series 7 можна дізнатися з нашого анонсу.

Онлайн-курс "B2B-продажі" від Laba.
Розробіть ефективну стратегію B2B-продажів за 11 занять: від воронки до партнерської програми.Лектор курсу — засновник консалтингової компанії, який має 15 років досвіду в продажах.
Дізнатись більше
Disqus Comments Loading...