Рубрики Новости

Oppo представила в Україні смартгодинник Watch Free за 2 699 грн — з екраном AMOLED 1,64 дюйма та 14-денною автономністю

Опубликовал
Володимир Скрипін

11 листопада Oppo повідомила про початок офіційних продажів розумного годинника Oppo Watch Free — наприкінці вересня гаджет вийшов у Китаї, а зараз дістався України.

Oppo представила в Україні смартгодинник Watch Free за 2 699 грн — з екраном AMOLED 1,64 дюйма та 14-денною автономністю

З 16 по 29 листопада українські користувачі зможуть придбати Oppo Watch Free за спеціальною промо-ціною 2 699 грн замість 2 999 грн. За цю суму можна отримати екран AMOLED 1,64 дюйма, моніторинг ЧСС та SpO2, захист 5 ATM, понад 100 режимів тренувань та 14 днів автономної роботи (5 хвилин на зарядці = 1 день роботи).

В Oppo Watch Free акцент зроблено на відстеженні сну. Технологія OSleep знімає показники перед, під час сну та після пробудження. Вночі годинник відстежує тривалість та фази сну, рухи очних яблук, середній рівень кисню в крові під час сну, тривалість і максимальний децибел хропіння — на підставі зібраної на проаналізованої інформації формуються рекомендації для поліпшення якості сну.

Основи Web дизайну від Ithillel.
Цей онлайн-курс з основ веб-дизайну дозволить вам опанувати мистецтво створення ефективних та привабливих інтерфейсів для вебсайтів і застосунків. Ви оволодієте ключовими принципами UX/UI дизайну, створюватимете дизайн-макети та прототипи, розроблятимете адаптивні інтерфейси для різних пристроїв, готуючись до професійної кар'єри в галузі веб-дизайну.
Дізнатися більше

Oppo Watch Free досить легкий — всього 33 грами. Розміри годинника — 46x 29,7×10,6 мм. В конфігурацію входить адаптер Bluetooth 5.0 — можна отримувати сповіщення з пов’язаного смартфона та керувати музичним програвачем.

Disqus Comments Loading...