В Україні стартували продажі смартгодинників Huawei Watch GT 3 — від 7 499 грн та навушники FreeBuds 4i у подарунок

Київський офіс Huawei повідомив про початок офіційних продажів смартгодинників серії Watch GT 3 — це перші моделі бренду на власній ОС HarmonyOS.

У Китаї Huawei Watch GT 3 вийшли ще у червні, але їх глобальна версія через всім відомі обставини затрималась до листопада. І ось зараз через місяць після початку європейських продажів новинки дістались до України.

На українському ринку Huawei Watch GT 3 пропонується в чотирьох варіантах: 46-міліметрова версія — з металевим або силіконовим (фтореластомеровим) ремінцем та 42-міліметрова — зі шкіряним або металевим.

Ціни Huawei Watch GT 3 в Україні

  • 42-мм зі шкіряним ремінцем — 7 499 грн
  • 42-мм з металевим ремінцем — 9 499 грн
  • 46-мм з фтореластомеровим ремінцем — 7 999 грн
  • 46-мм з металевим ремінцем — 9 999 грн

При купівлі Huawei Watch GT 3 в період із 10 до 20 грудня можна отримати безплатно навушники FreeBuds 4i у подарунок.

Huawei Watch GT 3 оснащуються круглим екраном OLED діаметром 1,43 дюйма із щільністю пікселів 326 PPI, підтримкою частоти оновлення 60 Гц та максимальною яскравістю 1000 ніт. Захист екрану забезпечує вигнуте загартоване скло. Корпус годинника виготовлений з нержавіючої сталі, а задня кришка — з полімерного композиційного матеріалу. Є захист від води 5 ATM — годинник здатний витримати статичний тиск 50-метрового водяного стовпа (тобто в них можна вільно плавати, але краще не пірнати). Також Watch GT 3 вирізняються коліщатком з правого боку (у попередніх моделях використовувалася кнопка), схожим на Digital Crown в Apple Watch. Підтримуються GPS,  Bluetooth та більш ніж 100 режимів тренувань, серед яких 18 — професійні. Також Watch GT 3 мають вбудовані сенсори для відстеження ЧСС, рівня кисню в крові SpO2 та контролю температури тіла.

Автономність Huawei Watch GT 3: виробник вказує для 46- міліметрової версії — до 14 днів, а для 42-міліметрової версії — до 7 днів.

Disqus Comments Loading...