Vodafone Україна пропонує акцію на смартфони Apple, Samsung, Nokia у комплекті з роком зв’язку «з вигодою до 50%»

Опубликовал
Сергій Кулеш

У магазинах Vodafone Україна стартує акція «Заощаджуй з Vodafone до 50%» в рамках якої з 03.11.2021 р. по 31.01.2022 р усі клієнти зможуть отримати смартфон у комплекті з роком зв’язку з вигодою до 50%. Придбати акційні смарфтони можна як у офлайн-магазинах так і в інтернет-магазині Vodafone.

У акції беруть участь наступни смартфони:

  • Apple iPhone 11 128Gb та 64Gb, Samsung Galaxy A32, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy S20 – у комплекті із тарифом Vodafone SuperNet Unlim на рік;
  • Nokia 3,4, C20, G10, G20, Samsung Galaxy A22, TECNO Spark 6 Go – у комплекті з тарифом Vodafone SuperNet Pro на рік.

Детальний перелік акційних моделей смартфонів можно побачит за наступним посиланням.

Приклади «вигоди до 50%»

Психологічний профорієнтаційний тест для IT-фахівців від Ithillel.
Пройдіть психологічний профорієнтаційний тест для IT-фахівців щоб дізнатися ваші сильні сторони, вподобання і інтереси і з'ясувати, яка IT-спеціальність вам підходить.
Пройти тест

Тариф Vodafone SuperNet Pro пропонує щомісячно 20 ГБ мобільного інтернету, безліміт у мережі Vodafone і 250 хвилин для дзвінків на інші мережі, 50 хвилин для дзвінків у тридцять країн світу. Тариф Vodafone SuperNet Unlim пропонує безліміт мобільного інтернету і дзвінків у мережі Vodafone, 350 хвилин для дзвінків на інші мережі та 50 хвилин для дзвінків у тридцять країн світу.

«Під «вигодою до 50%» мається на увазі можливість учасника акції заощадити при придбанні комплекту акційних товарів до 50% вартості обраного смартфону, що входить до такого акційного комплекту, у порівнянні зі звичайною ціною на товари, що включені в комплект, якщо вони купуються окремо (звичайна ціна обраного смартфону та звичайна ціна послуг зв’язку аналогічного обсягу)» — зазначили в Vodafone Україна.

Новим клієнтам Vodafone, які беруть участь у акції, потрібно придбати стартовий пакет SuperNet, поповнити рахунок на суму від 5 грн для активації номеру на 365 днів. Існуючим клієнтам варто перевірити свою SIM-карту на підтримку 4G за номером *222#, і за необхідності замінити на USIM.

Далі, щоб підключити зв’язок на рік, усі клієнти, які придбали акційний комплект, мають зареєструватись, відправивши SMS із кодом придбаного ваучера на короткий номер 7754, щоб підключити послугу «12 місяців зв’язку в тарифі Vodafone SuperNet Pro» або 7755, щоб підключити послугу «12 місяців зв’язку в тарифі Vodafone SuperNet Unlim». Зв’язок на рік підключиться протягом 48 годин після реєстрації.

Джерело: Vodafone Україна

Disqus Comments Loading...