Рубрики Новости

Vodafone змінив умови та вартість тарифів передплати Vodafone SuperNet Start, Pro та Unlim

Опубликовал
Сергій Кулеш

Оператор мобільного зв’язку Vodafone Україна повідомив абонентів передплати про зміни в тарифах Vodafone SuperNet Start, SuperNet Pro та SuperNet Unlim. У всіх трьох тарифних пакетах збільшились об’єми послуг та зросла вартість.

Таким чином, абонплата для тарифу Vodafone SuperNet Start тепер складає 125 грн/міс (а не 110 грн/міс), абонплата для Vodafone SuperNet Pro — 180 грн/міс (а не 150 грн/міс), абонплата для Vodafone SuperNet Unlim — 260 грн/міс (а не 230 грн/міс).

Також були змінені пакети послуг: хвилини для дзвінків по Україні для трьох пакетів тепер складають 150, 250 та 350 хвилин, а не 110, 150, 200 хвилин; мобільний інтернет — 7 ГБ, 20 ГБ, безлім (обмеження швидкості після 60 ГБ), а не 5 ГБ, 12 ГБ, безлім (обмеження швидкості після 40 ГБ).

Детально про нові умови тарифів Vodafone SuperNet Start, SuperNet Pro та SuperNet Unlim можна дізнатися за наступним посиланням.

Курс-професія "Junior Data Analyst" від robot_dreams.
Комплексний курc для всіх, хто хоче опанувати нову професію з нуля.На прикладі реальних датасетів ви розберете кожен етап аналізу даних.
Програма курсу і реєстрація

Джерело: Vodafone Україна

Disqus Comments Loading...