Рубрики Новости

Xiaomi анонсувала продаж в Україні 27-дюймового ігрового монітора Mi 2K та бездротових навушників Redmi Buds 3 Lite

Опубликовал
Вадим Карпусь

Xiaomi повідомила про початок продажів в Україні двох новинок: ігрового монітора Mi 2K Gaming Monitor 27’’ та бездротових навушників Redmi Buds 3 Lite.

Ігровий монітор Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27’’ оснащено 27-дюймовою панеллю з роздільною здатністю QHD (2560×1440 пікселів) та частотою оновлення 165 Гц. Монітор охоплює 132% колірної гами sRGB та 95% колірного діапазону DCI-P3, він здатен відтворювати 16,7 млн відтінків кольорів. Дисплей має максимальну яскравість 400 кд/м² і підтримує стандарт VESA Display 400. Кути огляду заявлено на рівні 178 градусів. Пристрій оснащено інтерфейсами підключення DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 та USB 3.0. Ігровий монітор Mi 2K Gaming Monitor 27’’ можна буде придбати вже у січні наступного року в авторизованих магазинах Xiaomi Store та в офіційних партнерів Xiaomi. Рекомендована роздрібна ціна на новинку становитиме 13499  грн.

Бездротові навушники Redmi Buds 3 Lite мають вакуумну конструкцію. Новинка оснащена динаміками діаметром 6 мм, модулем бездротового зв’язку Bluetooth 5.2 та сенсорною панеллю керування. Навушники пропонують функцію швидкого підключення, режим низької затримки та технологію шумопоглинання сторонніх звуків під час розмови. Вбудований акумулятор дозволяє працювати в автономному режимі до 5 годин, а із урахуванням батареї у футлярі сумарна автономність досягає 18 годин. Навушники мають захист від вологи та поту відповідно до стандарту IP54. Бездротові навушники Redmi Buds 3 Lite з’явиться у магазинах в січні наступного року за рекомендованою роздрібною ціною 799 грн.

Disqus Comments Loading...