Рубрики Новости

З 1 червня 2021 року ПриватБанк припиняє нарахування процентів на залишок власних коштів за карткою «Універсальна»

Опубликовал
Сергій Кулеш

«ПриватБанк» почав інформувати клієнтів, що з 01.06.2021 буде скасована депозитна властивість картки «Універсальна» та припинено нарахування процентів на залишок власних коштів. Натомість банк пропонує відкривати «Приват-вклад», або користуватися послугою накопичення «Скарбничка».

«Ви звикли отримувати проценти на залишки за картками. Ми розуміємо. Пропонуємо альтернативу – послугу Приват-вклад. Фактично це теж саме, що й депозитна властивість картки. Приват-вклад дозволяє легко накопичувати кошти.

В будь-який момент ви зможете зняти потрібну вам суму без комісії. Клієнтам подобається, що Приват-вклад дозволяє розділити свої кошти на ті, які плануєте витратити одразу, та на ті, які треба притримати про всяк випадок»

«Інший цікавий варіант – послуга накопичення «Скарбничка». Вона дає можливість автоматично зараховувати частину коштів на накопичувальний рахунок під час зарахування або витрат коштів за картками. Якщо ці накопичені кошти вам знадобляться – їх можна отримати зі «Скарбнички» в будь-який момент»

Практичний інтенсивний курс з дизайну - Design Booster від Powercode academy.
Навчіться дизайну з нуля за 3 місяці і заробляйте перші $1000, навіть якщо ви не маєте креативного мислення, смаку або вміння малювати. Отримайте практичні навички, необхідні для успішної кар'єри в дизайні.
Зарееструватися

До 01.06.2021 процентна ставка на залишок власних коштів за карткою «Універсальна» становить 4%.

Останній період виплати накопичених відсотків на залишок коштів за депозитною властивістю карток — травень 2021 року. Відсотки будуть виплачені 01.06.2021 в повному обсязі за ставкою 4%.

Джерело: ПриватБанк

Disqus Comments Loading...