Рубрики Новости

З початку року «Укрпошта» доставила з-за кордону 28 млн імпортних відправлень масою 4,3 млн кг (для перевезення знадобилося б 38 літаків Ан-225 «Мрія»)

Опубликовал
Сергій Кулеш

Національний поштовий оператор «Укрпошта» з початку поточного року доставив з-за кордону 28 млн імпортних відправлень загальному масою 4,3 млн кг. Для порівняння, щоб доставити таку кількість посилок, знадобитися б 38 літаків Ан-225 «Мрія», або 57 літаків Ан-124 «Руслан», або 170 AirBus 330.

Левова частка відправлень — це імпортні надходження з Китаю, які доставляються чартерними рейсами до транзитних Європейських країн для AliExpress, та з Гонконгу на прямих бортах у партнерстві з Windrose для Joom.

В «Укрпошті» вважають, що рекордні обсяги імпортних відправлень є результатом змін, які провела компанія. Так, в поточному році «Укрпошта» запустила спеціальний спосіб доставки з Китаю, який передбачає трекінг навіть найменших і найдешевший замовлень. Саме тому цього року 90% китайських відправлень можна було відстежити по трекінг-номеру (аналогічний показник минулого року складав лише 45%).

Ще один фактор, що вплинув на обсяги імпорту — швидкість доставки: у партнерстві з поштою Латвії в пікові місяці Укрпошта отримує 20-тонні вантажівки 7 днів на тиждень. Також «Укрпошта» отримує щотижневі прямі чартерні рейси Windrose з Гонконгу та обслуговує на транзиті пошти Молдови та Білорусії в рамках співпраці з маркетплейсом Joom.

Зазначимо, що нещодавно «Укрпошта» запустила нову послугу доставки документів «Укрпошта Документи».

Джерело: Укрпошта

Disqus Comments Loading...