Ілон Маск вирішив остаточно поховати Twitter

Опубликовал
Asyris

Окрім того, що Ілон Маск — скандально відомий мільярдер, підглядає за розвитком ІТС.ua – в екс-Твіттері з’явились «Дописи”/”Посты», він ще й поступово продовжує знищувати свою соцмережу Х (екс-Twitter).

Взагалі, на ринку соцмереж, Маск прямо в реайлтаймі втілює свій шедевр — ідеальний алгоритм для того, щоб креативно знищити бренд:

  1. Спочатку ти купуєш потужну соцмережу.
  2. Потім звільняєш звідти купу співробітників з основної команди.
  3. Третім етапом вбиваєш сталий бренд і перейменовуєш соцмережу на одну з літер алфавіту.
  4. Потім обов’язково треба всіх задовбати «чорними галочками».
  5. На моменті п’ятого пункту чубишся з місцевими поліціонерами та державними клерками щодо зовнішньої вивіски. Програєш в цій бійці.
  6. І от тепер, платна система для всіх, а не тільки для Преміум-користувачів…
    (ми зараз на цьому етапі)

Цікаво, на якому з етапів ви остаточно підете з цієї соцмережі, бо там ще в нього, відчуваю, плани пунктів на 10 🙂

Тепер більш детально про нове «загострення» в Маска…

Онлайн-курс "Створення текстів" від Skvot.
Великий практичний курс для розвитку скілів письма та створення історій, які хочеться перечитувати Результат курсу — портфоліо з 9 робіт та готовність братися за тексти будь-яких форматів.
Детальніше про курс

Ілон Маск планує почати стягувати плату за користування соцмережею. Це означає, що навіть якщо ви не є передплатником Blue, вам все одно доведеться платити за використання платформи. Це ще не остаточне рішення, бо Ілон Маск не завжди реалізує все, що озвучує, але сама тенденція виглядає не дуже.

Перехід Twitter на платну основу може не лише нашкодити сайту, але й може негативно відбитися на утриманні користувачів, оскільки вони почнуть переходити на альтернативні ресурси.

 

Ця ідея вперше прозвучала під час розмови в прямому ефірі між Ілоном Маском та прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу. Основною темою обговорення мали бути потенційні ризики передових технологій на кшталт ШІ, але мова все одно зайшла про X. За словами Маска, «невелика щомісячна плата за використання системи X» – це шлях вперед, якщо ми хочемо впоратися з «величезними арміями ботів».

 

«Бот коштує частку копійки – назвемо це десятою частиною копійки – але навіть якщо (ботмейкеру) доведеться заплатити кілька доларів, ефективна вартість ботів дуже висока», – вигукнув Маск. Поки що невідомо, скільки може коштуватиме використання Twitter для пересічного користувача і чи будуть ціни нижчими за вартість підписки Blue. Але Маск додав, що власникам ботів потрібно буде реєструвати новий платіж для кожного такого акаунта, а це може ускладнити їм життя та завадить створенню кількох ботів, що, за його словами, стало справжньою проблемою в Twitter.

Невідомо також, коли нова функція стане доступною. Можливо, що ніколи, а можливо, вже за пару тижнів, адже історія роботи Маска в Twitter показала, наскільки швидко може змінитися платформа. Він також розповів, що платформа має 550 млн користувачів, які щодня публікують до 200 млн твітів, але ця цифра, звісно, зменшиться, коли платформа стане платною.

А що ви думаєте відносно цієї ініціативи та її перспектив?
Чи залишитесь з цією соцмережею?
Пишіть в коментах 🙂

Disqus Comments Loading...