Рубрики НовиниІгри

Для Cyberpunk 2077 вийшов патч 2.01 з виправленням української локалізації

Опубликовал
Вадим Карпусь

Минулого тижня CD Project Red анонсувала патч 2.01 до Cyberpunk 2077, який повинен був виправити виявлені проблеми гри. Обіцяного довелося чекати недовго ─ сьогодні вийшов патч 2.01 до Cyberpunk 2077 та доповнення Phantom Liberty.

Патч 2.01 виправляє помилки на різних платформах, які впливали на проходження сюжету та окремих місій. Серед іншого, виправлена помилка, яка дозволяла отримати невразливість. Також виправлені графічні помилки та помилки інтерфейсу. Додатково відзначається, що виправлені різні помилки, що викликали аварійне завершення гри на ПК та консолях.

Разом з тим, патчноут повідомляє про внесення змін українську локалізацію гри:

Онлайн-курс "React Native Developer" від robot_dreams.
Опануйте кросплатформну розробку на React Native та навчіться створювати повноцінні застосунки для iOS та Android.
Програма курсу і реєстрація

«Декілька покращень і змін в українській локалізації, зокрема виправлення рядків, у яких переклад втратив своє початкове значення»

Нагадаємо, в українській локалізації було виявлено кілька реплік, які торкались теми розв’язаної росією війни. Незабаром російські акаунти CDPR вибачилися за антиросійські вислови в українській локалізації Cyberpunk 2077 і пообіцяли виправлення. Хоча в анонсі патчу 2.01 про це вже не згадувалось. Проте, як бачимо, компанія справді внесла зміни до української локалізації Cyberpunk 2077 2.0.

Disqus Comments Loading...