Рубрики НовиниСофт

Китайські соцмережі позбавляють анонімності блогерів, які мають понад 500 тис. підписників

Опубликовал
Вадим Карпусь

Найбільші соціальні платформи Китаю звернулися до своїх найпопулярніших користувачів (так званих «Само-ЗМІ») із пропозицією розкрити свою справжню особу. Йдеться про облікові записи, що мають понад 500 тис. підписників.

WeChat, Douyin та інші платформи в один день опублікували дивовижно схожі один на одного повідомлення, що вимагають від користувачів з 0,5 млн підписників розкривати свої справжні імена в онлайн публікаціях.

«Щоб боротися з поширенням «Само-ЗМІ», підвищити якість і точність контенту, ми почнемо поетапно впроваджувати справжні імена користувачам з більш ніж 500 000 підписників», – йдеться в повідомленні Xiaohongshu (китайський аналог Instagram).

Одночасні анонси щодо «Само-ЗМІ» дають підстави для припущень, що за цією політикою може стояти уряд. У Пекіні протягом багатьох років діє один із найефективніших у світі режимів інтернет-контролю, що зачищає неугодний контент, який вважається небезпечним для китайського керівництва. Одночасно переслідуються користувачі, які кидають виклик політиці правлячої партії.

Онлайн-курс "Корпоративна культура" від Laba.
Як з нуля побудувати стабільну корпоративну культуру, систему внутрішньої комунікації та бренд роботодавця, з якими ви підвищите продуктивність команди, — пояснить HR-директор Work.ua.
Детальніше про курс

Ця політика щодо розкриття особистостей є першою у своєму роді серед великих соціальних мереж, і вона виходить за рамки чинних китайських правил. У липні головний китайський орган з контролю інтернету зажадав від онлайн-платформ посилити контроль над незалежними творцями контенту, у тому числі за допомогою більш ретельної перевірки облікових записів.

Джерело: bloomberg

Disqus Comments Loading...