Чисті звук та відео в будь-яких приміщеннях. П’ять плюсів екосистем відеоконференцій від Logitech

Опубликовал
Партнерский материал

На ринку новий запит – оптимізувати витрати та забезпечити безперебійний процес, коли команда працює в гібридному форматі: і з дому, і з офісу. Одні не можуть продуктивно працювати в домашніх умовах та обладнують окреме місце для нарад. Інші їздять до офісу в пошуках стабільного інтернету для роботи та відеоконференцій. У таких випадках на допомогу приходять системи для конференцій, які дають якісну картинку і звук навіть у маленьких і нестандартних приміщеннях.

У партнерському матеріалі з Logitech команда компанії перераховує плюси сучасних систем відеоконференцій і розповідає, чим вони відрізняються від вбудованих у ноутбуки та телефони камер.

Партнерський матеріал?

Чим системи відеоконференцій кращі за вбудовані пристрої

Сучасні відеоконференцкамери автоматично оптимізують зображення та обладнані системами покращення звуку. А на відміну від вбудованих в ноутбуки або смартфони камер, динаміків і мікрофонів, такі системи для кімнат для перемовин мають додаткові можливості. Наприклад, вони:

  • розпізнають фігури людей та автоматично кадрують зображення;
  • розпізнають людський голос та автоматично вирівнюють гучність;
  • коригують зображення залежно від освітленості у приміщенні;
  • мають вбудовані системи відеозв’язку, наприклад, MS Teams, Zoom або Google Meet, у самій камері, тож вам не потрібно використовувати зовнішній комп’ютер або ноутбук.

Дізнатися більше про рішення нового покоління від Logitech для відеоконференцій можна тут.

Кому підійде Logitech

Рішення від Logitech допоможуть бізнесам, які бажають забезпечити якісний відеозв’язок з віддаленими командами. Коли немає можливості зустрітися особисто, можна швидко та комфортно розв’язувати робочі питання за допомогою інструментів для відеоконференцзв’язку Logitech. Наприклад, проводить бізнес-рев’ю, регулярні зустрічі зі співробітниками та навчальні тренінги через відеозв’язок.

І, звичайно, рішення від Logitech підходять для дистанційної роботи з дому. Створити комфортне офісне оточення в домашніх умовах непросто, але компанії роблять все можливе, щоб забезпечити безперебійну і зручну роботу: забезпечують команди аудіогарнітурами, вебкамерами чи комплектами для віддаленої роботи.

Гарний зв’язок можна забезпечити, якщо створити цілу екосистему. Ось які є переваги у рішень Logitech для дистанційної роботи:

  • Зручність налаштування. Система швидко та легко встановлюється, для цього не потрібна професійна допомога ІТ-фахівців.
  • Сумісність із програмним забезпеченням для командної роботи: Microsoft Teams, Zoom, Skype for Business, Google Meet та іншим.
  • Висока якість звуку та відео. Устаткування з роздільною здатністю до 4K та мікрофонами з охопленням 360° може забезпечити відмінний зв’язок, навіть якщо якість інтернет-зв’язку посередня. Звук покращується автоматично під час дзвінка.
  • Безкоштовне оновлення версій ПЗ. Коли потрібно, можна завантажувати оновлення для відеоконференцзв’язку безоплатно на сайті виробника.
  • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Користувач зможе легко налаштувати системи відеоконференцій Logitech.

Дізнатися більше про рішення нового покоління від Logitech для відеоконференцій можна тут.

Для яких приміщень підходять системи від Logitech

Зараз багато компаній розгортають системи в невеликих приміщеннях, тому кімнати для перемовин набули великої популярності.

Лінійка конференц-камер від Logitech передає чисті звуки та відео, дозволяє легко проводити онлайн-наради у приміщеннях будь-яких розмірів і конструкцій. Logitech поєднує всі компоненти для відеозв’язку – камери, аудіосистеми, аксесуари та інше – у єдину робочу екосистему. Вони також можуть передавати HD-відео та чистий звук, якщо просто під’єднати вебкамеру та USB-гарнітуру до звичайних ПК.

Таким чином, з продуктами Logitech можна проводити наради комфортно, незалежно від умов і приміщень, у яких відбувається зустріч.

Рішення Logitech особливо потрібні, якщо співробітники компанії знаходяться в гібридному робочому середовищі, тобто працюють і з дому, і з офісу. Технікою легко керувати, вона проста в налаштуванні й використанні та забезпечує рівні умови для кожного учасника віртуальних нарад.

Рішення Logitech для відеоконференцзв’язку можна легко інтегрувати в наявну IT-інфраструктуру. Крім того, вони сертифіковані та сумісні з усіма основними застосунками для відеозв’язку: MS Teams, Zoom, Google Meet, Pexip та іншими.

 
ЕКОСИСТЕМА РІШЕНЬ ВІД LOGITECH

Дізнатися більше про рішення нового покоління від Logitech для відеоконференцій можна тут.

Трохи історії

1968 року в Піттсбурзі виконавчий директор Alcoa Джон Харпер і мер міста Пітер Флаєрті вперше в історії здійснили трансконтинентальний відеодзвінок. Службу офіційно анонсували вже наступного дня – 1 липня 1968 року. 38 телефонів, розташованих у восьми піттсбурзьких компаніях, могли забезпечити такий дзвінок. На Всесвітній виставці в Нью-Йорку технологія отримала назву Picturephone, і лише за два роки про неї дізнався весь світ.

Ще 50 років тому Джон Харпер і Пітер Флаєрті навіть не підозрювали, що вони започаткували ціле століття розмов в онлайні. Тепер уже важко уявити, що можна було розмовляти через п’ятидюймовий фотоекран. Відеодзвінки стали невіддільною частиною нашого життя: для бізнес-зустрічей чи контакту із сім’єю.

А цілі екосистеми від Logitech роблять спілкування якіснішим, відкривають багато нових можливостей та усувають застарілі обмеження: низьку якість зображення, звуку та керування камерою вручну. 

Дізнайтеся більше про рішення нового покоління від Logitech для відеоконференцій у невеликих, середніх та просторих приміщеннях.

Партнерський матеріал?

Вибрати рішення Logitech для себе

Disqus Comments Loading...