Експеримент редакції: наші автори інвестують у крипту та намагаються на цьому заробити

Що відбувається

Редакція Creators Media Group (MC.today, ITC.ua, Highload.today) розпочинає експеримент у партнерстві із криптовалютною біржею Bybit. Протягом трьох місяців три наші автори з різним рівнем знань про ринок інвестуватимуть у криптоактиви за допомогою інструментів, які доступні на біржі.

За умовами експерименту кожен автор отримає $3 тис. (не хвилюйтеся за їх збереження, це віртуальні гроші), які на свій розсуд розподілить між найнадійнішими та найризикованішими інструментами Bybit. Кожен докладе всіх зусиль, щоб заробити більше за інших. Ну чи хоча б не піти в мінус.

У серії публікацій вони розкажуть про те, як вибирали активи й інструменти для інвестицій, а потім – зростає чи падає їхній баланс. А за три місяці ми підіб’ємо підсумки експерименту та розповімо, хто з авторів став переможцем чи переможницею.

Партнер проєкту?

Хто бере участь в експерименті

Ігор Григорченко, технічний редактор

«Часто важко психологічно спробувати щось нове, особливо якщо це пов’язано з ризиком. Але життя дає нам можливості переступити через свої сумніви, важливо лише їх не проґавити. Для мене таким шансом стала пропозиція спробувати себе як інвестор-початківець на криптобіржі Bybit. Я маю за плечима мінімальний досвід подібного інвестування, але дуже багато чув про можливості, які дає криптосфера, тож я жадібно вхопився за пропозицію».

 

Тетяна Нечет, авторка новин

«Трейдерка з мене навряд чи вийде через нелюбов до ризиків та особливості темпераменту. З усім тим спільний проєкт з Bybit сприймаю як можливість спробувати щось нове. А здобувати знання я люблю. А ще як своєрідний виклик: чи зможу я освоїти великий інструментарій і знайти, можливо, той самий, що підходить саме мені. Це поки що всі мої скромні та найреалістичніші очікування».

 

Вікторія Пушкіна, авторка інтерв’ю та фічерів

«Сприймаю цей експеримент як шанс навчитися чогось нового. Не вірю, що вийду в добрий плюс, тож ставлю скромну мету не втратити більш як 10%. А якщо зароблю хоча б 10%, вважаю, що зможу законно називати себе геніальною криптоінвесторкою 😂».

Подивитися які інструменти для інвестицій пропонує Bybit

Де читати їхні історії

За історіями авторів про їхні перші кроки у криптоінвестиціях, проміжними результатами та висновками можна буде стежити на MC.today. Підсумкові статті за результатами тримісячного експерименту вийдуть на MC.today, ITC.ua та Highload.today.

Перший текст можна прочитати тут. У ньому Ігор Григорченко розповідає, із чого взагалі слід почати інвестувати у криптовалюти з погляду звичайної людини, та описує, із чого починав сам і з якими страхами та сумнівами стикнувся у процесі.

А тут – другий текст із нашої серії. З нього ви дізнаєтеся, як журналістка Вікторія Пушкіна почала інвестувати в криптовалюти, зовсім не маючи такого досвіду, і які корисні інструменти знайшла для тих, хто перебуває в аналогічній ситуації.

У третьому тексті з нашого експерименту журналістика Тетяна Нечет розповідає про те, як інвестувати у криптовалюти, якщо зовсім не любиш ризикувати та не хочеш щодня стежити за біржовими курсами.

До зустрічі в наступних статтях!

Партнер проєкту?

Дізнатись більше про Bybit

 

Disqus Comments Loading...