Рубрики Новости

Apple Music з’явився на PlayStation 5 — зокрема і в Україні

Опубликовал
Володимир Скрипін

27 жовтня Apple Music з’явився на ігрових консолях PS5 у 69 країнах, зокрема і в Україні. Офіційний застосунок популярного потокового музичного сервісу Apple Music вже можна завантажити в онлайн-магазині PS Store.

Українські передплатники Apple Music, які мають PS5, відтепер зможуть користуватись усіма можливостями музичного сервісу прямо зі своєї консолі.

З точки зору функціональних можливостей застосунок Apple Music для PS5 нічим не поступається клієнтам на інших платформах. Він з’явиться у вкладці медіа, та дозволить керувати музикою та можливостями іншими сервісу прямо з гри. Також користувачі Apple Music на PS5 в Україні зможуть отримувати персональні рекомендації з понад 90 мільйонів композицій, що є на сервісі.

Основи Web дизайну від Ithillel.
Цей онлайн-курс з основ веб-дизайну дозволить вам опанувати мистецтво створення ефективних та привабливих інтерфейсів для вебсайтів і застосунків. Ви оволодієте ключовими принципами UX/UI дизайну, створюватимете дизайн-макети та прототипи, розроблятимете адаптивні інтерфейси для різних пристроїв, готуючись до професійної кар'єри в галузі веб-дизайну.
Дізнатися більше

Залишається згадати, що Apple Music — не єдиний стрімінговий сервіс, який офіційно доступний на консолях Sony в Україні. У березні на PlayStation прийшов Spotify, причому одразу на PS4 та PS5.

Disqus Comments Loading...