Новости Новости 27.10.2021 в 22:38 comment views icon

Apple Music з’явився на PlayStation 5 — зокрема і в Україні

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

27 жовтня Apple Music з’явився на ігрових консолях PS5 у 69 країнах, зокрема і в Україні. Офіційний застосунок популярного потокового музичного сервісу Apple Music вже можна завантажити в онлайн-магазині PS Store.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Українські передплатники Apple Music, які мають PS5, відтепер зможуть користуватись усіма можливостями музичного сервісу прямо зі своєї консолі.

Apple Music з'явився на PlayStation 5 — зокрема і в Україні

З точки зору функціональних можливостей застосунок Apple Music для PS5 нічим не поступається клієнтам на інших платформах. Він з’явиться у вкладці медіа, та дозволить керувати музикою та можливостями іншими сервісу прямо з гри. Також користувачі Apple Music на PS5 в Україні зможуть отримувати персональні рекомендації з понад 90 мільйонів композицій, що є на сервісі.

Залишається згадати, що Apple Music — не єдиний стрімінговий сервіс, який офіційно доступний на консолях Sony в Україні. У березні на PlayStation прийшов Spotify, причому одразу на PS4 та PS5.

Spotify в Україні — відтепер і на PS4 та PS5

Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: