Рубрики Новости

Арнольд Шварценеггер з’явиться у World of Tanks під час майбутньої події «Новорічний наступ»

Опубликовал
Володимир Скрипін

Розробники World of Tanks випустили трейлер з анонсом «Новорічного наступу 2022», в якому командиром стане Арнольд Шварценеггер, зірка «Термінатора» та «Хижака».

Сюжет трейлера розповідає історію маленького Джонні: хлопчик надіслав листа своєму
кумиру, але минуло майже 30 років, і тільки зараз лист доходить до адресата. Отримавши
послання, Арнольд вирішує зустрітися з Джонні. Він сідає у свій гелікоптер і вирушає в
дорогу.

Актор, коментуючи свою співпрацю з Wargaming, згадав, що давно знайомий з танками, і зокрема володіє M-47 Patton, на якому проходив службу в австрійській армії.

Онлайн-курс "Комунікаційний менеджер" від Skvot.
Ви отримаєте скіли комунікації, сформуєте CV та розробите власну one page strategy. Для своєї карʼєри та успішного масштабування бренду.
Програма курсу і реєстрація

«Робота з командою Wargaming над цим особливим проектом була чудовим досвідом — тим більше мені відомо, скільки радості він принесе мільйонам гравців!

З танками мене пов’язує давня історія: у мене є M-47 Patton, на якому я проходив службу в австрійській армії, коли мені було 18, тож мені знайоме захоплення, яке відчуваєш, керуючи цими сталевими звірами!

Користувачі reddit роками запитували, коли ж чекати моєї появи у World of Tanks Здається, їхня мрія збулася. Тож відклади святкове печиво та готуйся до „Новорічного наступу“ разом зі мною!»

Арнольд Шварценеггер,

актор і політик

«Новорічний наступ» — одна з найулюбленіших для гравців подій у World of Tanks. Розробники поки що тримають подробиці в секреті та обіцяють розкрити всі карти згодом. До речі, минулого року у грі під час цієї події з’явився Чак Норріс.

Disqus Comments Loading...