Рубрики Новости

Користувачі оптичного інтернету «Укртелеком» використовують 8 ГБ щодня — це на 10% більше, ніж рік тому

Опубликовал
Сергій Кулеш

Споживання трафіку серед домашніх користувачів оптичного інтернету зросло на 10%, саме таку статистику навела компанія «Укртелеком». Протягом жовтня один користувач, підключений до волоконно-оптичної мережі «Укртелекому», щодоби використовував у середньому до 8 ГБ інтернет-трафіку або понад 245 ГБ за місяць.

Водночас, абоненти, підключені до високошвидкісного інтернету за технологією FTTB (підключення в багатоквартирних будинках), спожили трафіку на 18% більше, в той час як на FTTH (підключення поширене у приватній забудові) на 8%. У розрізі мідних технологій зростання споживання інтернет-трафіку за рік складає 6% загалом.

«Споживання інтернету зумовлюється швидкістю доступу та безвідмовністю з’єднання. Сьогодні ці якості забезпечує мережа волоконно-оптичного інтернету, яку ми активно розбудовуємо, охоплюючи нею нові населені пункти у різних регіонах України. Споживачі, підключені до оптики, незалежно від місцевості, сільської або міської, отримують можливість користуватися гігабітним інтернетом та активніше споживати цифрові послуги – розважальні, інформаційні і освітні, та державні», — прокоментував результати Денис Захаренко, директор з розвитку масового сегмента Укртелекому.

Нагадаємо, Укртелеком продовжує розвивати мережу оптичного інтернету. Для підключення до сучасного інтернету сотень населених пунктів за 9 місяців цього року вже прокладено понад 8 тисяч кілометрів оптичного кабелю. Тривають проєкти з переключення абонентів з мідної інфраструктури на оптичну в різних регіонах України. Загалом же інтернетом від Укртелекому за різними технологіями користуються у понад 3300 населених пунктах країни.

Курс English For IT: Communication від Enlgish4IT.
Почни легко працювати та спілкуватися з мультикультурними командами та міжнародними клієнтами. Отримайте знижку 10% за промокодом ITCENG.
Інформація про курс

Восени «Укртелеком» та словенська компанія Iskratel оголосили про спільну трирічну програму розвитку оптичних телекомунікаційних мереж, яка передбачає розвиток широкосмугового доступу до інтернету, зокрема, в межах ініціатив, направлених на скорочення цифрового розриву між містом та селом. Загальні інвестиції складуть 12 млн євро, у межах цієї програми доступ до швидкісного інтернету отримають понад 300 населених пунктів, зокрема 530 тис. домогосподарств, де мешкає 1,3 мільйона осіб.

Джерело: Укртелеком

Disqus Comments Loading...