Рубрики Новости

Метро Києва змінило правила перевезення самокатів та моноколіс, а Київрада затвердила безкоштовне перевезення велосипедів

Опубликовал
Сергій Кулеш

Вчора, 26 травня 2021 року, набрало чинності рішення Київради, що передбачає безкоштовне перевезення велосипедів у столичному метро. Також на зустрічі представникив метрополітену та спільноти легкого персонального транспорту були обговорені правила перевезення моноколіс та самокатів.

Отже, транспортувати велосипеди в метро треба в чохлі. Якщо довжина, ширина й висота велосипеда чи спортивного спорядження перевищує 120 сантиметрів, їх можна перевозити лише в розібраному вигляді.

Щодо самокатів та моноколіс:

  • Моноколеса мають перевозитись, як вони є. Власники відповідально ставляться до інших пасажирів та слідкують, щоб нікого не забруднити.
  • Самокати. Всі, що складаються, рекомендовано складати. Ті, що більше 120 см за сумою вимірів, додатково оплачуються. Власники відповідально ставляться до інших пасажирів та слідкують, щоб нікого не забруднити.
  • Речі більше 200 см, будь-які, заборонено перевозити.
  • За бажанням проходити із самокатом, моноколесом чи іншим багажем можна біля контролера. Однак важливо повідомити контролера, щоб факт оплати проїзду та багажу був зафіксований. Якщо контролер не бачив факт оплати проїзду, вас попросять оплатити повторно.
  • Кататися по платформі заборонено. Це може призвести до реальних складних травмувань.

Заступник керівника підземки Наталія Макогон зазначила, що Київський метрополітен буде пропонувати необхідні зміни до Правил для остаточного врегулювання всіх моментів. Також столичне метро почало готувати відповідну інформаційну кампанію для пасажирів.

Джерело: Київський метрополітен

Disqus Comments Loading...
Поделитесь в соцсетях
Опубликовал
Сергій Кулеш