Новости Новости 27.05.2021 в 08:55 comment

Метро Києва змінило правила перевезення самокатів та моноколіс, а Київрада затвердила безкоштовне перевезення велосипедів

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Вчора, 26 травня 2021 року, набрало чинності рішення Київради, що передбачає безкоштовне перевезення велосипедів у столичному метро. Також на зустрічі представникив метрополітену та спільноти легкого персонального транспорту були обговорені правила перевезення моноколіс та самокатів.

Отже, транспортувати велосипеди в метро треба в чохлі. Якщо довжина, ширина й висота велосипеда чи спортивного спорядження перевищує 120 сантиметрів, їх можна перевозити лише в розібраному вигляді.

Щодо самокатів та моноколіс:

  • Моноколеса мають перевозитись, як вони є. Власники відповідально ставляться до інших пасажирів та слідкують, щоб нікого не забруднити.
  • Самокати. Всі, що складаються, рекомендовано складати. Ті, що більше 120 см за сумою вимірів, додатково оплачуються. Власники відповідально ставляться до інших пасажирів та слідкують, щоб нікого не забруднити.
  • Речі більше 200 см, будь-які, заборонено перевозити.
  • За бажанням проходити із самокатом, моноколесом чи іншим багажем можна біля контролера. Однак важливо повідомити контролера, щоб факт оплати проїзду та багажу був зафіксований. Якщо контролер не бачив факт оплати проїзду, вас попросять оплатити повторно.
  • Кататися по платформі заборонено. Це може призвести до реальних складних травмувань.

Заступник керівника підземки Наталія Макогон зазначила, що Київський метрополітен буде пропонувати необхідні зміни до Правил для остаточного врегулювання всіх моментів. Також столичне метро почало готувати відповідну інформаційну кампанію для пасажирів.

Джерело: Київський метрополітен

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: