Рубрики Новости

Мінцифра: новими соціальними послугами у «Дії» за перший тиждень скористалися 20 тисяч українців

Опубликовал
Володимир Скрипін

Мінцифра поділилась першою статистикою щодо використання нових соціальних послуг у «Дії» — мова про оформлення житлової субсидії, призначення або перерахунок пенсії та інші послуги, які з’явились на минулому тижні.

За перший тиждень цими послугами скористалися 20 тисяч українців. Мінцифра також наводить деталізовану статистику щодо окремих послуг. Найпопулярнішими виявились довідки про страховий та трудовий стаж — за тиждень їх отримали близько 15 тис. осіб. Довідку про доходи пенсіонера — 721 особа. Ще 3086 отримали витяг із реєстру застрахованих осіб. Водночас сотні українців подали заявки на оформлення пенсій і субсидій та наразі чекають на їх розгляд, зазначають у Мінцифрі.

1 грудня на сайті «Дія» почалося бета-тестування послуги зміни місця проживання, яка, ймовірно, буде надзвичайно популярною. Раніше Мінцифра повідомляла, що зміна місця реєстрації — одна з найпопулярніших та найскладніших в отриманні держпослуг, і наразі кожен третій українець живе не за місцем реєстрації, а більше мільйона людей живуть без реєстрації взагалі,

Курс UX/UI дизайнер сайтів і застосунків з Alice K.
Курс від практикуючої UI/UX дизайнерки, після якого ви знатимете все про UI/UX дизайн .
Реєстрація на курс
Disqus Comments Loading...