Новости Новости 06.12.2021 в 15:06

Мінцифра: новими соціальними послугами у «Дії» за перший тиждень скористалися 20 тисяч українців

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Мінцифра поділилась першою статистикою щодо використання нових соціальних послуг у «Дії» — мова про оформлення житлової субсидії, призначення або перерахунок пенсії та інші послуги, які з’явились на минулому тижні.

Курс
BLOCKCHAIN DEVELOPER
Опануєте технології роботи перспективного напрямку блокчейну, отримаєте навички розробки на мовах JavaScript і Solidity.
Дізнатись про програму навчання
pic

За перший тиждень цими послугами скористалися 20 тисяч українців. Мінцифра також наводить деталізовану статистику щодо окремих послуг. Найпопулярнішими виявились довідки про страховий та трудовий стаж — за тиждень їх отримали близько 15 тис. осіб. Довідку про доходи пенсіонера — 721 особа. Ще 3086 отримали витяг із реєстру застрахованих осіб. Водночас сотні українців подали заявки на оформлення пенсій і субсидій та наразі чекають на їх розгляд, зазначають у Мінцифрі.

1 грудня на сайті «Дія» почалося бета-тестування послуги зміни місця проживання, яка, ймовірно, буде надзвичайно популярною. Раніше Мінцифра повідомляла, що зміна місця реєстрації — одна з найпопулярніших та найскладніших в отриманні держпослуг, і наразі кожен третій українець живе не за місцем реєстрації, а більше мільйона людей живуть без реєстрації взагалі,

На сайті «Дія» почалося бета-тестування послуги зміни місця проживання


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: