Рубрики Новости

«Новорічний наступ» з Арнольдом Шварценеггером у World of Tanks проходитиме з 9 грудня до 10 січня

Опубликовал
Володимир Скрипін

Розробники World of Tanks опублікували трейлер «Новорічного наступу  2022» минулого тижня, а зараз розкрили подробиці цьогорічної святкової операції. Вона буде проходити з 9 грудня 2021 року і до 10 січня 2022-го.

  • Подія почнеться зі святкового ангара, де кожен гравець зможе отримати перший подарунок — новий американський преміум-танк T3 Convertible.
  • Щодня «танкістам» відкриватиметься одне з 32 бойових завдань. Виконавши 27 з них, гравець отримає командира Арнольда Шварценеггера — інакшого способу отримати «залізного Арні», який вимовлятиме у грі свої найзнаменитіші фрази, немає
  • Командир буде навчений трьома навичками: «Шосте почуття», «Ремонт» та нульовою навичкою «Бойове братерство», а також матиме достатню кількість досвіду для вивчення ще однієї навички.
  • Кожне успішно виконане бойове завдання принесе гравцям Малі коробки та Святкові марки. Уламки з Малих коробок гравці зможуть використовувати для створення Стандартних та Великих прикрас у Новому колайдері.
  • Особлива цінність Стандартних прикрас цього року — це великодки з акторської кар’єри Шварценеггера. Чим більше прикрас вдасться зібрати, тим більше можна буде отримати очків атмосфери свята і тим вище загальний рівень атмосфери. Святкові листівки дозволять «танкістам» відправляти посилки з Малими коробками своїм друзям та накопичувати святкові марки. За обмін посилками передбачені особливі нагороди.
  • Ще одна особливість «Новорічного наступу — 2022» — святковий саундтрек, який супроводжуватиме ігрову подію.

Скриншоти

Трейлер

Більше деталей про подію можна знайти на сайті Wargaming.

Онлайн-курс "Бренд-менеджмент" від Laba.
Розберіться в комплексному управлінні брендом: від його структури до комунікації з аудиторією.Дізнайтесь принципи побудови бренд-стратегії, проведення досліджень і пошуку свого споживача.
Детальніше про курс

 

Disqus Comments Loading...