Рубрики Новости

Посилений карантин у Києві продовжать на два тижні — до 30 квітня

Опубликовал
Володимир Скрипін

Київська комісія з надзвичайних ситуацій вирішила продовжити посилений карантин ще на два тижні — до 30 квітня. Необхідність прийняття такого рішення обґрунтували тим, що «епідеміологічна ситуація в столиці суттєво не поліпшується».

Таким чином, щонайменше до 30 квітня в столиці всі школи та дитячі садочки лишатимуться зачиненими, а весь громадський транспорт (як наземний, так і метро) працюватиме за спеціальними перепустками. Водночас заклади громадського харчування продовжать працювати в режимі тільки виніс чи доставка.

«У нас немає іншого вибору. Інакше медична система не впорається з такою кількістю хворих. Інакше смертей буде ще більше».

Віталій Кличко,

мер Києва

20 березня через стрімке зростання нових випадків COVID-19 влада столиці запровадила обмеження «червоної» зони, а з 5-го квітня у Києві посилили карантинні обмеження.

Кількість нових випадків за добу в Україні. Графік: worldometers.info
Кількість активних випадків COVID-19 в Україні. Графік: worldometers.info
  • З початку епідемії у столиці виявили 180 066 випадків COVID-19. За минулу добу, 13 квітня, у Києві зафіксували 1457 нових випадків COVID-19, госпіталізували 536 пацієнтів із підозрою або підтвердженим діагнозом, а 47 людей померли від спричинених хворобою ускладнень.
  • За даними МОЗ, завантаженість ліжок із киснем у Києві становить 83%.
Disqus Comments Loading...