Рубрики Новости

Продаж електронних полісів автоцивілки (ОСЦПВ) призупинено через збій у роботі сервісів МТСБУ (ймовірно, через сьогоднішню кібератаку)

Опубликовал
Владимир Скрипин

Про збій у роботі сервісів МТСБУ МТСБУ — це об'єднання українських страхових компаній, які займаються страхуванням ОСАЦВ. Членами МТСБУ є 48 страхових компаній. та призупинення продажу електронних полісів автоцивілки (ОСЦПВ) повідомив… співзасновник monobank Олег Гороховський у своєму Telegram-каналі з посиланням на МТСБУ.

Як повідомляється, бази даних МТСБУ тимчасово недоступні. Ймовірна причина — сьогоднішня масштабна кібератака на урядові сайти. Ходять чутки, що бази МТСБУ знищені внаслідок атаки хакерами наразі ці припущення здаються обґрунтованими. Принаймні, ще вчора страхові поліси знаходились у застосунку «Дія» та електронному кабінеті водія, то сьогодні вже ні.

З «Дії» та електронного кабінету водія зникла інформація щодо поліса страхування. Скріншот з електронного кабінету водія

Очікуваний час відновлення даних із резервної копії МТСБУ — 7-30 днів. В monobank попередили клієнтів, що в цей період не можна буде перевірити закінчення терміну дії поліса у застосунку і отримати електронний поліс на пошту. Натомість monobank буде відправляти клієнтам паперову копію договору. Наразі розробники співпрацюють зі своїм партнером pоlis.uа над внесенням змін в API та обіцяють відновити продаж паперових полісів ОСЦПВ в monobank як тільки це стане можливим.

Очевидно, що ситуація не обмежується тільки monobank — збій у роботі сервісів МТСБУ вплинув на усі компанії та сервіси з продажу електронних полісів ОСЦПВ.

Водночас у МТСБУ поки що не робили ніяких публічних заяв з цього приводу.

Disqus Comments Loading...