Рубрики Новости

Сервіс Glovo знизив вартість доставки на 10-20 грн в 9 містах України (але не в Києві)

Опубликовал
Сергій Кулеш

З березня 2021 року сервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo знизив розмір вартості доставки у 9 містах України: Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, а також містах Київської області — Борисполі, Броварах, Ірпені, Бучі, Вишгороді.

Зміна вартості доставки відбулась у бабблах «Їжа», «Кава та десерти», «Супермаркети», «Здоров’я та краса», «Магазини». Попередньо вартість доставки у бабблах «Їжа» та «Кава та десерти» становила 40 грн, а в «Супермаркетах», «Здоров’я та краса», «Магазини» — 60 грн.

З березня вартість послуг знизилась до 30 грн на доставку з ресторанів і кафе, до 40 грн для бабблу «Здоров’я та краса» і до 50 грн відповідно для бабблів «Супермаркети» та «Магазини». У бабблах «Експрес-кур’єр» та «Що завгодно» формування вартості доставки залишається без змін і залежить від подоланої кур’єром відстані під час здійснення доставки.

«Наш сервіс оперує в Україні більше двох років, послугами Glovo користуються у 28 містах, а минулого року нам вдалося вийти на беззбитковість. Я неодноразово наголошував, що ефективність нашого бізнесу полягає у збереженні балансу між вибором у додатку для користувача, прийнятною комісією для партнера і збереженням на рівні доходу кур’єрів.

Зниження вартості доставки у 9 містах наше стратегічне рішення, яке дозволяє розширити можливості користувачів сервісу Glovo. Ми раді, що наш актуальний об’єм бізнесу в Україні дозволяє реалізовувати подібні рішення», — розповів Дмитро Расновський генеральний менеджер компанії Glovo в Україні.

Онлайн-курс "Computer Vision" від robot_dreams.
Застосовуйте Machine Learning / Deep Learning та вчіть нейронні мережі розпізнавати об’єкти на відео. Отримайте необхідні компетенції Computer Vision Engineer.
Дізнатись більше про курс

Вартість доставки для користувачів додатку Glovo у Києві залишається без змін на рівні 40 грн для бабблів «Їжа» і «Кава та десерти» та 60 грн для «Супермаркети», «Аптеки», «Магазини», а в інших містах, як і раніше, відповідно — 25 грн та 30 грн.

Нещодавно Glovo розповів, які страви, продукти і товари замовляли українці під час січневого локдауну.

Джерело: Glovo

Disqus Comments Loading...