Новости Новости 04.03.2021 в 17:31 comment

Сервіс Glovo знизив вартість доставки на 10-20 грн в 9 містах України (але не в Києві)

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

З березня 2021 року сервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo знизив розмір вартості доставки у 9 містах України: Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, а також містах Київської області — Борисполі, Броварах, Ірпені, Бучі, Вишгороді.

Зміна вартості доставки відбулась у бабблах «Їжа», «Кава та десерти», «Супермаркети», «Здоров’я та краса», «Магазини». Попередньо вартість доставки у бабблах «Їжа» та «Кава та десерти» становила 40 грн, а в «Супермаркетах», «Здоров’я та краса», «Магазини» — 60 грн.

З березня вартість послуг знизилась до 30 грн на доставку з ресторанів і кафе, до 40 грн для бабблу «Здоров’я та краса» і до 50 грн відповідно для бабблів «Супермаркети» та «Магазини». У бабблах «Експрес-кур’єр» та «Що завгодно» формування вартості доставки залишається без змін і залежить від подоланої кур’єром відстані під час здійснення доставки.

«Наш сервіс оперує в Україні більше двох років, послугами Glovo користуються у 28 містах, а минулого року нам вдалося вийти на беззбитковість. Я неодноразово наголошував, що ефективність нашого бізнесу полягає у збереженні балансу між вибором у додатку для користувача, прийнятною комісією для партнера і збереженням на рівні доходу кур’єрів.

Зниження вартості доставки у 9 містах наше стратегічне рішення, яке дозволяє розширити можливості користувачів сервісу Glovo. Ми раді, що наш актуальний об’єм бізнесу в Україні дозволяє реалізовувати подібні рішення», — розповів Дмитро Расновський генеральний менеджер компанії Glovo в Україні.

Вартість доставки для користувачів додатку Glovo у Києві залишається без змін на рівні 40 грн для бабблів «Їжа» і «Кава та десерти» та 60 грн для «Супермаркети», «Аптеки», «Магазини», а в інших містах, як і раніше, відповідно — 25 грн та 30 грн.

Нещодавно Glovo розповів, які страви, продукти і товари замовляли українці під час січневого локдауну.

Онлайн-курс Бізнес-аналіз. Basic Level.
В ході курсу студенти навчаться техніці збору і аналізу вимог, документуванню та управлінню документацією, управлінню ризиками та змінами, а також навчаться моделювати процеси і прототипуванню.
Приєднатися

Джерело: Glovo

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: