Рубрики Новости

Snap запустив оновлену функцію Next Generation Scan з додатковими можливостями пошуку та шерінгу

Опубликовал
Сергій Кулеш

Два роки тому в Snap представили функцію Scan, щоб допомогти снепчатерам досліджувати і пізнавати навколишній світ найшвидшим і найбільш простим способом — за допомогою камери в додатку Snapchat. Сьогодні компанія впроваджує в Snapchat оновлену функцію Next Generation Scan, яка виводить кнопку «Scan» на передній план і додає додаткові функції, що дозволяють користувачам додатку знаходити і ділитися кумедними і корисними «снепами» в таких категоріях, як мода, їжа, рослини і багатьох інших.

Next Generation Scan переосмислює використання камери Snapchat у тому вигляді, в якому ми її знаємо. Тепер оновлений функціонал Scan повністю доступний для користувачів додатку на iOS, 100% доступність на Android — протягом наступних кількох тижнів.

Scan був розроблений, щоб поєднати те, що користувач бачить через камеру, з найактуальнішими AR-можливостями в Snapchat. Це дозволяє снепчатерам використовувати мільйони «лінз», включаючи ті, які створені партнерами і співтовариством Snap через Lens Studio.

Перші партнери Scan представили варіанти використання функції, які спираються на те, що подобається або доводиться робити користувачам Snapchat: наприклад, виконання домашньої роботи або прослуховування музики. Так, слухаючи музику, снепчатер може просканувати пісню, яка грає, завдяки інтеграції з Shazam. У співпраці з Photomath снепчатери можуть навести камеру на математичне рівняння і побачити, як з’явиться рішення.

Онлайн-курс "Excel для бізнесу" від Laba.
Разом з Олексієм Вощаком, експертом із 13-річним досвідом фінансового моделювання, ви опануєте інструменти для автоматизації звітності та зможете мінімізувати рутинні завдання.
Реєстрація на курс

Поставивши перед собою завдання створити інструмент для покоління, яке звикло сканувати інформацію камерою, Scan з роками став підтримувати різні категорії, в тому числі такі актуальні для Snapchat, як мода і їжа. Так, камера Snapchat і Scan допомагають користувачам самовиражатися і пізнавати світ: від пошуку забавної лінзи, яка ідеально виражає ваш настрій, до допомоги в навігації в продуктовому магазині або навіть у власній коморі.

Щоб користуватися Scan було зручніше і простіше, Snap переніс кнопку з функцією сканування в центр і розмістив її на головному екрані камери Snapchat. Тобто тепер Scan буде пропонувати різні способи використання камери, включаючи ярлики і унікальні можливості для покупок.

Зазначимо, що в світі щодня створюється понад 5 млрд снепів, що робить Snapchat одним із найбільш популярних додатків для створення фото і відео в світі. В Україні компанія представлена офісами в Києві, Одесі та Запоріжжі. Нещодавно Snap розробив ексклюзивні лінзи до Дня незалежності України.

Джерело: Snap

Disqus Comments Loading...
Поделитесь в соцсетях
Опубликовал
Сергій Кулеш