Рубрики Новости

У листопаді українці придбали 905 електромобілів, частка нових екземплярів піднялася вдвічі до майже 20%

Опубликовал
Сергій Кулеш

За минулий місяць український автопарк поповнили 905 авто на акумуляторних джерелах живлення (BEV), що на 76% більше, ніж роком раніше, повідомив Укравтопром. Окрім загального зростання ринку електромобілів відбулося зростання на ньому частки нових машин. Якщо торік у реєстраціях BEV частка нових авто становила 10%, то у листопаді поточного року вже 18%.

Найпопулярнішим в країні легковим електромобілем залишається Nissan Leaf. За місяць українську реєстрацію отримали 178 авто цієї моделі. Другий результат з великим відривом від лідера ринку продемонструвала Tesla Model 3. Автомобіль цієї моделі обрали 64 автомобілісти. На третьому місці Chevrolet Bolt – 46 машин.

Четвертим за популярністю став електромобіль Volkswagen e-Golf – 43 шт. Замикає Топ ринку легкових електромобілів місяця одразу дві моделі: Renault Zoe та Tesla Model S, в заліку яких по 38 реєстрацій. Цікаво, що з 57 комерційних електромобілів, що отримали у листопаді українські номери, 44 шт. були моделі Renault Kangoo Z.E.

Топ вживаних електромобілів листопада:

Онлайн курс UI/UX Design Pro від Ithillel.
Навчіться проєктувати інтерфейси з урахуванням поведінки користувачів, розв'язувати їх проблеми через Customer Journey Mapping, створювати дизайн-системи і проводити дослідження юзабіліті, включаючи проєктування мобільних додатків для Android та iOS і розробку UX/UI на основі даних!
Дізнатися більше

Nissan Leaf — 178 шт.
Tesla Model 3 — 64 шт.
Chevrolet Bolt – 46 шт.
Volkswagen e-Golf – 43 шт.
Renault Zoe — 38 шт.
Tesla Model S — 38 шт.

Всього за одинадцять місяців з початку року першу реєстрацію в Україні пройшли 7,9 тис. од. автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення, що на 16% більше, ніж за аналогічний період 2020 року. Частка нової техніки в цій кількості склала більше 13%.

За цей період на ринку нових електромобілів найбільшим попитом користувались автомобілі Nissan Leaf та Audi E-Tron, яких було реалізовано по 108 од. На другому місці Mercedes-Benz EQC з результатом 100 шт. Також у трійку лідерів ринку нових електромобілів потрапив Porsche Taycan, з січня по листопад українці придбали 83 нові авто цієї моделі.

Топ нових електромобілів 2021 року

Nissan Leaf — 108 шт.
Audi E-Tron — 108 шт.
Mercedes-Benz EQC — 100 шт.
Porsche Taycan — 83 шт.

Джерело: Укравтопром

Disqus Comments Loading...